fbpx

Найбільш добрі і чуйні знаки Зодіаку. Вони завжди простягнуть руку допомоги

1 місце – Риби

В основі характеру представників знака Риби лежить співчуття. Вони дуже чутливі. Сприймають чужі переживання, як свої власні. Це досить м’які люди. Звичайно, їх терпіння не безмежне. Рибки навіть можуть спaлaхнyти і розлютитися. Однак зазвичай вони ставляться до людей з великою добротою. Риби визнають право будь-якої людини мати власні недоліки. І у них вистачає такту не засуджувати інших.

2 місце – Рак

Раки – люди обережні і замріяні. Вони тонко відчувають настрій оточуючих, їх власні емоції часто залежать від оточення. Це теплі і світлі люди, яким властиві сором’язливість і доброта. Вони дуже дбайливі. З радістю пригріють у себе вдома загублену кішку або собаку. Нітрохи не гірше Раки вміють дбати про членів своєї сім’ї, це закладено в них з народження.

3 місце – Стрілець

Стрільці наділені вірою в людей. Вони вважають, що всі навколо гідні і чесні. У всякому разі до тих пір, поки ці люди не доведуть зворотного. Тому Стрільці завжди готові допомогти хорошій людині, дати ділову пораду або надати послугу.

Особливо яскрава доброта Стрільців проявляється по відношенню до друзів, які завжди можуть на них покластися. Втім, представники цього знака зодіаку цілком можуть зробити добру справу першому зустрічному і не чекати у відповідь особливої подяки.

You cannot copy content of this page