Найбільш егоїстичні і самозакохані знаки Зодіаку. Вони думають тільки про себе

А ще роблять тільки те, що вігодно для них.

Овен

Овни славляться своєю завзятістю. Що вони задумали, обов’язково зроблять. Вони досягнуть задуманого, і їм абсолютно неважливо, скільки «трупів» вони залишать за спиною. Овни думають лише про себе і свої цілі. Джерело

Телець

Телець зробить все, щоб привернути загальну увагу до своїх проблем. Він вважає, що те, що відбувається в його житті куди важливіше проблем оточуючих його людей. І хоча представники цього знака надійні і є хорошими друзями, багатьох дратує їх небажання знаходити компроміс.

Лев

Представники цього знака відомі своєю завищеною самооцінкою і звичкою все перебільшувати. Чим би Лев не займався, він вважає себе найкращим. Йому необхідна увага оточуючих, причому в необмеженій кількості. Також йому важливо відчувати, що його потребують. Самостверджуючись, Леви поводяться зарозуміло.

Читайте також: 14 січня велике свято – Василя: що має зробити в цей день кожна жінка, щоб бути щасливою, а у родині панував мир та достаток

Козеріг

Люди цього знака настільки люблять себе, що вважають, ніби їх думка — єдино правильна. Як тільки Козеріг почне сумніватися у своєму рішенні або правильності дій, ситуація ніби за помахом чарівної палички складеться так, що винними виявляться всі навколо… крім нього.