fbpx

Найбільш гyлящі чоловіки і жінки за знаком Зодіаку. Хто вони?

Астрологи стверджують, що багато в чому схильність до зрад залежить від приналежності людини до того чи іншого знаку Зодіаку. Для представників деяких знаків походи «наліво» є нормою.

Немає значення, хто більше, а хто менше схильний до зрад, якщо ви дотримуєтесь порад любовних гороскопів. Зірки завжди підкажуть, як діяти в тій чи іншій ситуації і зміцнити стосунки в будь-який рік, місяць або тиждень. Джерело

Найбільш гулящі чоловіки по Знаку Зодіаку

Чоловіки-Близнюки. Близнюкам частіше за інших чоловіків чужа вірність. Вони обожнюють свободу, тому їх складно утримати від зрад. Звичайно, є винятки і особливі умови, при яких навіть такі гулящі чоловіки можуть бути вірними, але це трапляється рідше, ніж з представниками інших знаків Зодіаку. Близнюки люблять спілкування і нові знайомства, тому часом їм складно протистояти спокусі.

Чоловіки-Стрільці. У представників цього знака немає особливої тяги до зрад, але вони рідше інших чоловіків можуть впоратися з собою. Причина дуже проста – їм необхідно підтримувати свою репутацію найчарівніших і сeкcyaсуальних. Самозакоханості Стрільців немає меж: вони хочуть бути «Дон Жуан», героями жіночих пліток.

Чоловіки-Риби. У Риб є унікальна риса – легкість в прийнятті рішень. Якщо Стрільці і Близнюки думають перед тим, як зрадити другій половинці, то Риби – ні. Єдине, що їх зупиняє від походів наліво – усвідомлення того, що зробити це безкарно не вийде. Риби дійсно люблять своїх жінок, але їм не вистачає почуття насичення. Ці чоловіки дуже велелюбні, розкуті і легко піддаються спoкусі.

Найбільш гyлящі жінки по знаку Зодіаку

Жінки-Овни. Їм часто хочеться вступити в зв’язок з іншим чоловіком просто з цікавості. Представниці цього знака завжди проявляють ініціативу самі. Вони мисливиці за своєю натурою, тому їм необхідно самостійно вибирати «жеpтв». Чоловіки Овнів дуже часто залишаються в невіданні, не підозрюючи, що їх обраниці – це таємні хижaчки, що маскуються під милих дружин.

Читайте також: Гороскоп на 24 травня. Чого чекати кожному зі знаків Зодіаку

Жінки-Терези. Зраджують неймовірно часто, проте роблять це не зовсім звичайно. До iнтuмного зв’язку у них доходить справа лише з обраними, а більшості чоловіків вони дозволяють фліртувати з собою, робити подарунки. Цим жінкам подобається чоловіча увага. Вони вважають, що без цього жінка не є повноцінною.

Якщо чоловік полюбив представницю цього знака і вони одружилися, то доведеться змиритися з тим, що вона буде дозволяти навколишнім надавати собі знаки уваги. Ревнувати жінку-Терези буде будь-який чоловік, тому йому потрібні методи боротьби з цим почуттям.

Жінки-Близнюки. І знову цей знак Зодіаку вривається в список найбільш невірних супутників життя. Жінки, народжені під впливом стихії Повітря, обожнюють свободу, тому зради для них – це практично необхідність в деяких ситуаціях. Близнюки цінують чоловіків, які їх не контролюють. У відносинах із Близнюками потрібно відчувати тонку грань між нав’язливим контролем і надмірної свободою.

You cannot copy content of this page