Найбільш хитрі та підступні жінки за знаком Зодіаку. Їх варто остерігатися

Будь-яка жінка схильна до хитрощів і лукавства – така жіноча природа. Але є знаки Зодіаку, серед яких зустрічаються особливо хитрі та підступні жінки. До них відносяться представниці 4 знаків.

Телець

Представникам цього знаку Зодіаку, без сумніву, можна віддати перше місце за винахідливістю, якою вони користуються для досягнення своєї мети. У більшості випадків Тельці — мудрі та розважливі жінки, які завжди діють лише у своїх інтересах.

Вони підуть на будь-яку авантюру та хитрощі, прораховуючи ситуацію на кілька кроків уперед. За допомогою хитрощів вони можуть вирішувати досить складні завдання та виходити переможцем із будь-яких ситуацій.

Риби

Жінки-Риби якщо й не поділяють із Тельцями місце на п’єдесталі за хитрощами, то точно знаходяться на другому місці в цьому рейтингу. Ці милі і привабливі пані й оком не моргнуть, якщо треба виявити хитрість і лукавство у своїх інтересах. А для просування кар’єрними сходами користуватися хитромудрими прийомами їм не звикати.

Риби завжди точно знають, чого вони хочуть досягти, і хоча для досягнення своїх цілей намагаються використовувати інших людей, але підступний план вважають за краще розробляти самі.

А ще вони часто брешуть з приводу і без нього. І часом так захоплюються своїми вигадками, що самі починають у них вірити.

Терези

Для жінок-Терезів хитрість – це синонім дипломатії. Жінки цього знаку легко орієнтуються в будь-яких життєвих ситуаціях і вдаються до хитрощів часто і неусвідомлено, оскільки вона вирішує одразу масу проблем.

Вони мають прекрасну інтуїцію і знають, у яких випадках можна збрехати, щоб змінити ситуацію на свою користь. Іноді вони бувають підступні через заздрість до чужого успіху і вмілою брехнею намагаються взяти реванш. У своїй брехні вони бувають настільки переконливими, що їх важко в цьому запідозрити.

Близнюки

Жінки-Близнюки не терплять нудьги та сприймають життя як захоплюючу гру. Вони схильні до інтриг, фантазій та неймовірних комбінацій у стосунках. Нерідко мають кілька романів одночасно, причому кожен партнер перебуває у впевненості, що він єдиний.

Близнюки схильні до брехні та двуликості, причому брешуть вони натхненно, не замислюючись про наслідки, і щиро дивуються, якщо їх намагаються вивести на чисту воду. Така їхня природа, інакше вони просто не можуть жити.