Найбільш надійні знаки Зодіаку: в ними хоч на край світу

Овен

Цей знак Зодіаку очолює список. Така людина кине всі свої справи і примчиться на допомогу за першим покликом. Навіть якщо це буде вночі або у відпустку. Він ніколи не підведе. Овни завжди стримують дане ними слово. Але у них є і невеликий недолік — вони люблять плітки. Не переживайте, це абсолютно нешкідливо, адже сокровенні таємниці і секрети вони ніколи і нікому не видадуть. Джерело

Попри те, що вони дуже відповідально ставляться до всіх аспектів свого життя, Овни забудькуваті і не пунктуальні. Якщо вас не лякають такі недоліки, ви з легкістю можете пов’язати своє життя з людиною, що народилися під цим знаком.

Діва

Друге місце займають Діви. Люди під цим знаком найбільш відповідальні. Вони уважно ставляться до оточуючих, ніколи не забувають про важливі події, дні народження. Легко помітять, якщо у людини якісь життєві труднощі. У відповідь вони чекають того ж.

Якщо ви будете тримати своє слово і уважно ставитися до Дів, отримаєте кращого друга, який ніколи не кине і не зрадить.

Скорпіон

Цей знак ставить свою хорошу репутацію понад усе. Заради цього вони готові піти на що завгодно, навіть в збиток собі. Головне, щоб оточуючі бачили ідеальну картинку. Таким чином, якщо ви звернетеся до Скорпіона за допомогою — він ніколи не відмовить, адже хоче здатися ідеальним другом і доброю людиною в очах всіх людей. Нехай він робить це не з благородних позивів, але все ж він надійна людина.

Якщо ви хочете мати друга, до якого можна звернутися з будь-яким проханням — це він. Але як друга половинка з ним буде складно ужитися, адже багато часу Скорпіон буде приділяти не сім’ї, а допомозі іншим.

Козоріг

Цей знак Зодіаку найбільше любить злагодженість і порядок у всьому. Люди, народжені під цим знаком, зроблять все, щоб позбавитися від хаосу в житті. Вони командні гравці, які завжди чітко дотримуються правил і ніколи не порушують їх, навіть якщо на кону стоїть перемога. Це чесні і благородні люди.

Якщо ваш начальник народився під цим знаком — вам неймовірно пощастило. Він природжений лідер, який в першу чергу думає про своїх підлеглих. Козоріг стане прекрасною другою половиною, адже ці риси переносяться і на романтичну сторону життя.

Читайте також: 6 найбільш невірних жінок і дружин по Знаку Зодіаку

Водолій

Позитивна риса цього знаку — терпимість до людей, спокійне ставлення до їх недоліків і ліні. Водолії дуже чутливі і надійні. Саме вони роблять добро і кидають його у воду. Попри те, що це найбільш надійний знак Зодіаку, вони не вимагають цього від інших людей.

Також люди, народжені під знаком Водолія, прекрасні психологи і бізнес-тренери. Вони вміють мотивувати людей, заряджати їх на успіх, можуть притягнути удачу.