fbpx

Найбільш надійні знаки Зодіаку. За ними, як за стіною

Діва

Хоча для деяких Діви – визнаний символ надії і опори, насправді це далеко не так. Зате неймовірна здатність представників цього знака бачити людей наскрізь – щира правда. Тому, якщо Діва вирішить, що бути для когось надійним вигідно, то цьому вибору вона залишиться вірна до самого кінця.

Скорпіон

Скорпіони здатні на зраду тільки з дуже вагомих причин. За своєю природою це досить надійні особистості, на яких можна покластися навіть у скрутну хвилину, незважаючи на їх репутацію головних лиходіїв зодіаку. Правда, надійним Скорпіон буде тільки до того моменту, поки він отримує від цього свої плюси.

Лев

Сповнені внутрішнього благородства Леви майже ніколи не зраджують. Винятком можуть стати ситуації, коли вони зустрічають перешкоду на своєму шляху. В цьому випадку Лев не просто зрадить, а зробить це майстерно і з гарантією неприємностей до сьомого коліна.

Козеріг

Козероги займають перше місце в списку найнадійніших знаків Зодіаку. Вони еталон вірності слову і моральної непохитності. Всі відомі йому секрети Козеріг віднесе в могилу і ніколи не змінить свого ставлення до людини без пояснення причин. Однак все це не тому, що він сильно любить. Просто йому подобається дивитися на своє сліпуче-біле пальто без жодної плямочки.

You cannot copy content of this page