fbpx

Найбільш не приємні жінки за знаком Зодіаку. Вони просто нестерпні

Найкрасивіша, найприємніша, найулюбленіша, найталановитіша… Напевно, кожна жінка хотіла б поборотися за ці титули.

А з іншого боку? Не всі можуть бути виключно ідеальними. Які знаки Зодіаку, навпаки, славляться сварками і вмінням «варити мізки протилежної статі»?

У першій трійці нам не обійтися без знаку Зодіаку Козеріг. Чому? Ця жінка занадто серйозна і вимоглива до своїх партнерів. А її бажання будувати кар’єру, а не стосунки – поганий помічник на шляху до гармонійного і щасливого життя.

Легкі стосунки, спілкування в ім’я спілкування не для неї, тому вона легко «відходить у тінь». Досить бути чимось розчарованим, і вона перестає відповідати на повідомлення та дзвінки, а ви можете зовсім не знати про це. Тому жінку-Козерога часто називають «недоступною», «занадто важкою», «занадто розумною».

Близькі стосунки з жінкою-Близнюками також можуть вас розчарувати. Чому? Все просто: змінних занадто багато – навряд чи когось порадують різкі зміни бажань і настрою. І якщо все це супроводжується бурхливими емоційними спалахами, то поруч може залишитися тільки дуже врівноважена і розумна людина. Або дуже сильно закохана, що далеко не всім щастить.

Терези дуже схожі на Близнюків – вони також люблять змінювати своє ставлення. У жінок-Терезів також є своя особливість – вони відмовляються давати відповіді, відкладають рішення на останній момент.

Хто знає таку чудову фразу «Я говорю тобі своє останнє і безповоротне слово»? Це саме про них. Спочатку це виглядає інтригуючим, але з часом починає дратувати.

Не забувайте і про Скорпіона. Сцени ревнощів, ви замовляли дикі скандали? Не забувайте про жало, яке вона може використовувати в будь-який час, особливо коли ви цього не очікуєте. Небезпеки, як відомо, спокусливі, тому у неї багато шанувальників, але мало кому вдається з нею підтримувати хороші стосунки.

You cannot copy content of this page