Найбільш неслухняні діти за знаком Зодіаку

Наскільки б сильною не була любов до своєго чада, слухняність і дисципліну ніхто не відміняв – а багато хто з батьків вимагають від своїх дітей саме цього. Давайте подивимося, вплив яких знаків Зодіаку в дитячому гороскопі робить дітей найбільш неслухняними. Варто відзначити, що з точки зору астрології, у відносинах дитина-батько велику роль також відіграє гороскоп останнього.

Овен

Виражений вплив Овна в дитячому гороскопі перетворює дитину в ураганчик бажань, дій та емоцій. Овен дуже цікавий та імпульсивний, якщо він чогось хоче – зробить все, щоб це отримати. Овен не любить, коли йдуть наперекір його волі, він може вередувати, проявляти запальність. Його не цікавлять поради і повчання – він повинен піти і самостійно взяти потрібний досвід, навіть якщо для цього доведеться обпектися.

Тілець

У більш дорослому віці Тілець проявить себе в тому, що дасть людині інтерес до творчості, навчить її поводитися зі своїми ресурсами, бути спокійним, цінувати домашній затишок. Але така риса Тільця як упертість може проявлятися з самого початку.

Дитина з вираженим впливом Тільця в гороскопі чутлива до материнської турботи і уваги, дуже любить комфорт, але разом з тим вона норовлива, часом імпульсивна, може не погоджуватися з батьками принципово. Також багатьох Тільців дратує, коли сторонні беруть їхні речі – через це навіть дитина може показати характер.

Близнюки

Допитливий непосида, якого неможливо вписати у жодні графіки. Від дитини з сильним впливом знака Близнюки не варто чекати прояву старанності і відповідальності – їй настільки цікавий світ навколо, що всі нудні побутові завдання просто вилітають з її голови. Близнюки люблять спілкуватися, багато часу проводять з друзями. Такій дитині, швидше за все, буде важко самостійно виконувати свій розклад, так як Близнюки дуже легко відволікаються.

Скорпіон

Енергійні любителі пригод, маленькі Скорпіони бувають абсолютно непередбачуваними, але найчастіше вони активні і дуже цікаві. З дитинства вони володіють хорошим внутрішнім чуттям. Дорослішаючи, Скорпіон стає все більш проникливим, а разом з тим – більш уразливим. Зачепити дитину-Скорпіона дуже просто, і особливо боляче їй, коли це роблять батьки.

Навіть трохи конфліктна обстановка в будинку робить Скорпіона настороженим і агресивним, але він вміє постояти за себе – щонайменше, словесно. При напруженості з боку батьків маленький Скорпіон може стати дуже потайливим і недовірливим.

Читайте також: Мак здатний залучити в будинок достаток, успіх і сімейне благополуччя: 5 простих кроків до успіху

Водолій

Чистий характер знака Водолій в астрології називають бунтарським. Цілком можливо, що і у дитини з вираженими якостями в гороскопі Водолія це проявиться. Цей знак любить дивувати оточуючих. Для цього він може видавати цікаві ідеї, проявляти свою креативність – але при цьому мирно, а може просто робити все наперекір і протестувати.

Відомо, що Водолії дуже товариські і волелюбні, тому з дисципліною і дотриманням часових рамок тут може бути складно. Цей знак любить оригінальність і нестандартний підхід – для маленьких Водоліїв це особливо актуально в навчанні і вихованні. Якщо йому нудно, і якщо його примушують – він стає ледачим, апатичним і дратівливим.