fbpx

Найбільш нестерпні дружини за знаком Зодіаку. Вони здатні “пиляти” чоловіків з будь-якого приводу

Мало яка жінка чесно розповість коханому про свій сварливий характер. Як правило, нестерпність представниці прекрасної статі розкривається вже у шлюбі. Однак можна заздалегідь дізнатися, чого варто очікувати від майбутньої дружини за допомогою астрологічного прогнозу. Відомий астролог назвав чотирьох представниць зодіакального кола, які стають найнестерпнішими дружинами.

Жінка Овен

Представниці цього знаку Зодіаку – справжні скандалістки, здатні пиляти свого чоловіка за будь-яку провину. Самі дівчата хитрі і вміють добиватися чого тільки їхній душі не заманеться. У шлюбі з ними доведеться звикати до постійних капризів, імпульсивних вчинків, сварок. З роками ці жінки стають більш врівноваженими і спокійнішими, але гармонія в сімейному житті настає рідко, попереджає астролог.

Жінка-Телець

Ці дівчата вважають, що весь світ крутиться навколо них, тож до свого обранця дуже вимогливі. Ще один мінус представниць цього знаку — мстивість. Варто чоловіку чимось образити жінку-Тельця, йому доведеться довго розплачуватись за свою помилку. До того ж Тельці дуже егоїстичні та ревниві.

Жінка-Рак

Вони не вміють контролювати свої емоції. Жінки-Раки дуже уразливі, тому будуть нагадувати своєму коханому всі його промахи, не ті слова та вчинки. Чоловік може неодноразово вибачатися перед коханою за існуючі та неіснуючі провини, але вона пропустить все повз вуха. Зрештою чоловікові така поведінка жінки набридне.

Жінка-Риби

Риби не злостиві, не люблять скандалити та сваритися. Спочатку спільне життя з дівчиною, народженою під цим знаком Зодіаку, може здатися справжнім раєм. Але лише до перших сімейних труднощів. Часто жінки-Риби інфантильні і не бажають дорослішати, що завдає масу незручностей їхнім партнерам.

You cannot copy content of this page