fbpx

Найбільш ревниві знаки Зодіаку серед жінок

3 місце – жінка-Овен

Це впевнена в собі жінка, яка щиро вважає, що увага партнера повинна зосереджуватися тільки на ній.

Якщо раптом вона помітить, що коханий поглядає в бік, то неодмінно поверне його увагу будь яким способом. У неї є маса штучок, які вона обов’язково пустить в хід.

Заспокоїти представницю цього знаку Зодіаку досить просто: досить зробити їй комплімент, розповісти про своє кохання, зробити подарунок. Однак не варто забувати про те, що якщо вона знову помітить, що чоловік забувся, то бурі не уникнути.

2 місце – жінка-Терези

Жінка-Терези – справжня берегиня сімейного вогнища і краща мама, але їй чужа навіть думка про те, що коханий може бути ще чиїмось. Саме тому будь-які спроби свого партнера подивитися на іншу жінку вона приймає критично.

Їй не подобаються навіть натяки на те, що її чоловік може бути їй невірний. При представниці цього знаку Зодіаку не варто жартувати на цю тему.

1 місце – жінка-Скорпіон

Вона здатна розійтися в ревнощах буквально на рівному місці. При цьому представниця цього знаку Зодіаку не буде шкодувати власних сил і буде продовжувати до тих пір, поки не доведе свого обранця або сама не позбудеться сил.

Однак її ревнощі часто лише її уява і тоді чоловік повинен поставитися до цієї риси з розумінням. Тільки любов, тепло, ніжність і заняття улюбленою справою здатні позбавити представницю цього знаку Зодіаку від ревнощів.

You cannot copy content of this page