fbpx
Гороскоп

Найбільш ревниві знаки Зодіаку. Стосунки з ними просто нестерпні

Ревнощі – це неприємні почуття, які періодично виникають у кожного. Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку можуть викликати справжній скандал через найдрібніші деталі.

Овен

Кохані представників цього знаку можуть посміхнутися випадковому перехожому і Овен вже побіжить шукати зброю. Овен має намір покарати «зрадника», і тоді він не відповідає за свої дії.

Леви

І чоловіки, і жінки, народжені під цим знаком, можуть влаштувати справжню сварку з битим посудом, якщо раптом підозрюють у зраді партнера. У цьому випадку причина може бути зовсім невеликою. Лев може навіть вигнати партнера з дому.

Скорпіон

Скорпіони – це ті, хто під час напливу ревнощів здатний на необдумані вчинки. Правда, фізичну силу вони, швидше за все, застосовуватимуть не проти партнера, а проти меблів. Наприклад, розіб’ють ліжко або почнуть все ламати вдома. Краще відкласти розмову, поки Скорпіон трохи заспокоїться.

Риба

Мовчазні і спокійні Риби приходять у лють, немов одержимі. Ці люди можуть легко вигнати партнера з дому. Вони знищать все, що може нагадати про заподіяний біль.

You cannot copy content of this page