Найбільш ревниві знаки Зодіаку, та ті, що вміють контролювати це почуття

Овен

Овнам важливо, щоб відносини будувалися на довірі. Тому партнер, який обманює або лицемірить, змушує Овна моторошно ревнувати. Недовіра і почуття незахищеності лише ще більше підсилюють його ревнощі, тому партнеру Овна важливо бути максимально відкритим, а не тікати від проблем.

Телець

Цей знак Землі мріє про тихе сімейне щастя, а також про здорові та гармонійні відносини. Саме тому, якщо Тельці починають відчувати найменший сумнів у вірності партнера, у них пробуджується «детектив». Вони докладають всі свої зусилля для того, щоб з’ясувати, як насправді виглядає справа. І якщо Тельці знайдуть найменші докази невірності, партнеру не поздоровиться. Джерело

Близнюки

Люди, народжені під цим знаком, за своєю природою не ревниві, але часом все ж їх охоплюють підозри. Цікаві та спраглі дії Близнюки починають блукати лабіринтами своєї уяви в пошуку доказів невірності, замучені почуттям ревнощів, що робить їх дуже нещасними.

Рак

Представники цього знаку дуже рідко відчуває почуття ревнощів, тому що більшу частину часу вони засліплені любов’ю. Раки настільки сильно прив’язуються до людини, яку люблять, що їм і в голову не може прийти думка про зраду. Але якщо, все ж, вони знаходять причину для сумнівів, це потрясає до глибини душі. Вони рідко прощають зраду, але якщо все ж таки вирішать залишитися у відносинах, будуть згадувати про нанесену їм рану до кінця життя.

Лев

Людей, народжених під цим знаком, ревнощі засліплюють досить часто, причиною цьому може бути або гордість, або страх бути недостатньо коханими. «Ревіти» Лев зазвичай починає не через втрачене кохання, а внаслідок безпорадності, яку він відчуває. Леви чекають від партнера забагато і саме тому часто ревнують.

Діва

Діви можуть спеціально своєю поведінкою провокувати почуття ревнощів у партнера. Вони люблять домінувати у відносинах, намагаючись тримати під повним контролем як свого партнера, так і власні почуття. З цієї причини людина, яка любить Діву, з часом стає закінченим ревнивцем, що призводить до постійних з’ясувань відносин.

Терези

Представники цього знака просто обожнюють своїх партнерів. Вони не ревниві і готові багато віддати за любов. Але якщо Терези відчувають, що партнер починає користуватися їхньою добротою і терпінням, тоді стають непередбачуваними і навіть небезпечними. Їх ревнощі можуть вилитися в щось неконтрольоване, тому краще уникати вступати з Терезами в затяжні конфлікти.

Скорпіон

Це дуже ревнивий знак Зодіаку. Скорпіони зазвичай ревнують свого партнера до всіх і до кожного, хто сміє тільки до нього наблизитися. Скорпіони відрізняються особливою чутливістю, і саме тому їм часто буває дуже важко стримувати і контролювати свої емоції, в тому числі і ревнощі.

Стрілець

Люди, що народилися під цим знаком, досить ревниві, в чому вони ніколи не зізнаються, тому що це зачіпає їх гордість. Факт невірності вони не прощають і продовжують пам’ятати про нього до кінця життя. Саме тому при перших же сумнівах представникам цього знаку варто розставити всі крапки над «i», щоб ситуація не перетворилася в проблему, яку неможливо вирішити.

Козоріг

Представники цього знака ніколи не забувають і не прощають все те погане, що робить партнер. Хоча це звучить дивно, але Козероги зовсім не ревниві, тому вони ніколи не будуть починати стеження за коханою людиною, щоб розвіяти свої сумніви. Але якщо, все ж, Козоріг дізнається про те, що його обдурили, він відразу ж зачинить двері перед носом партнера, що означатиме неминучий кінець відносин.

Читайте також: 3 знаки Зодіаку, яким пощастить у листопаді зустріти «ту саму» людину, з якою захочеться прожити все життя

Водолій

Водолії зазвичай ревнують рідко. І якщо це почуття навіть поселяється в їх серці, вони намагаються заховати його за саркастичною поведінкою. Зрозумівши, що їх ревнощі були виправдані і що їх дійсно обдурили, вони не розбираються, а просто закінчують цю історію кохання назавжди.

Риби

Ревнощі — це те почуття, яке переслідує представників цього знака на всьому шляху відносин. Риби від свого партнера просять багато, а іноді забагато любові та уваги. Саме з цієї причини, Рибам дуже важко пробачити навіть незначні помилки.