Найбільш самотні жінки за знаком Зодіаку

Телець

Тельці абсолютно не бояться самоти, тому що прекрасно розуміють, наскільки вони красиві і привабливі. Причина їх частої самотності полягає в характері, адже терпіти їх під силу тільки найстійкішому чоловікові. Тельці люблять перевіряти новоспечених супутників на міцність, але далеко не всі витримують такий ритм відносин.

У цих дам багато залицяльників, які готові вишикуватися в чергу, аби спробувати щастя, тому Тельці прекрасної статі не переймаються про те, що їм ні з ким буде розділити вечір. Проблема тільки в тому, що вони хочуть довгострокових відносин, але не можуть протистояти свойому характеру. Джерело

Лев

«Леви» часто самотні, тому що чоловікам вони здаються недоступними. На відміну від, наприклад, тих же Тельців, Левам дуже складно змиритися з проблемою самотності. Ці дами по-справжньому розквітають тільки у відносинах, тому що їм потрібно відчувати підтримку коханої людини.

Їх поведінка лише здається такою відразливою. Насправді, Леви просто дуже не люблять квапити події. Іноді вони порушують це правило, але до першої невдачі, після якої на все життя запам’ятовують, що цукерково-букетний період повинен бути довгим.

Діва

Діви самотні, але по абсолютно зрозумілій для них причині. Ці дами самі вибирають собі чоловіків. Вони не чекають якихось «підкатів» з боку колег, знайомих, випадкових перехожих. Представниці цього Знака Зодіаку воліють самостійно приймати рішення, але довго не можуть знайти ідеального кандидата.

Заволодіти серцем жінки цього Знака неймовірно складно, якщо ви їй не подобаєтеся. Експерти відзначають, що це дозволяє знизити ймовірність розчарувань у відносинах до нуля. Не дивно, адже Діви відносяться до наймудріших людей по Знаку Зодіаку.

Читайте також: На такі почуття здатні далеко не всі: Астрологи назвали найвірніших дружин за знаком Зодіаку

Козеріг

Ще одні представниці Земний стихії в нашому списку. Козерогам часто доводиться жити на самоті, тому що ці дами дуже потайливі. Вони не розкривають свою душу кому попало. Така їхня сутність і такий характер, так що з ними чоловікові теж потрібно мати величезне терпіння.

Далеко не всім представникам сильної статі вдається закохатися настільки сильно, щоб терпіти ці ігри, але такі дійсно знаходяться. Як бонус вони отримують щиру і дуже сильну любов з боку прекрасних і виключно вірних Козерогів.