fbpx

Найбільш злопам’ятні знаки Зодіаку – з ними краще не сваритися

Скорпіон

Представники цього знака не можуть пробачити особисту образу або заподіяний біль. Помста для них — цілком закономірне явище.

Не здумайте брехати або зраджувати Скорпіонам! В них є всі необхідні навички для помсти: вони розумні і досить інтуїтивні, щоб розуміти, куди болючіше вдарити у відповідь!

Телець

Оскільки ці люди сильні і терплячі, вони можуть почекати, поки ви знову не помилитеся. І лише потім завдадуть нищівного удару!

Хороша новина: Телець спочатку попередить вас про це. Більш того, він може вас навіть просити, якщо ви сильно постараєтеся. Але пам’ятати буде вічно!

Лев

Велику частину часу люди цього знака дуже добрі… поки ви не зазіхнете на те, що вони вважають своїм, або змусите їх ревнувати. В цьому випадку вам не позаздриш! Лев використає всі свої зв’язки і можливості (а їх у нього чимало!), щоб змусити вас дорого заплатити. І ніхто не в силах буде йому перешкодити!

Рак

Представники цього знака вміють бути мстивими, особливо якщо образили когось із близьких. В такому разі вони можуть встати на диби і почати трощити все навколо. А якщо хтось надумає зіпсувати життя самому Раку, то останній може серйозно задуматися про витонченість помсти. Причому без найменших докорів сумління!

Терези

Несподівано, чи не так? Більшість людей вважає, що Терези з їх неприязню до будь-яких конфліктів є найменш мстивим з усіх знаків Зодіаку. Але це не так!

You cannot copy content of this page