fbpx
Стосунки

Найбільша таємниця в стосунках з чоловіком, про яку варто знати кожній жінці

Це саме те, що чоловіки приховують від жінок і прямо не говорять.

Найбільше вони хочуть, щоб жінка їх розуміла, щоб вона відкрито і без осуду спілкувалася з ними. Чоловік чекає від жінки гарантій її планів щодо його. Це відбивається в тому, як вона каже, як реагує на його дотики, як ставиться до того, який він. В будь-якій формі спілкування вона – постійне нагадування того, хто він, один з найбільших джерел впевненості.

Спілкування – ось що важливо. Хоча чоловіки візуальні створіння, багато жінок дуже багато уваги приділяють саме зовнішності. Але зовнішність змінюється з віком. А тривалі відносини не можна побудувати на чомусь мінливому. Хоча ваша зовнішність може привернути його увагу, саме ваша здатність спілкуватися з ним так, щоб переконати його, що ви його розумієте, що завжди підтримаєте його – ось, що утримає його з вами.

Чесне і відкрите спілкування з боку жінки – один з найголовніших чинників, на який чоловік звертає увагу, коли шукає серйозні стосунки. Чоловіки і без того не особливо товариські, особливо що стосується почуттів і емоцій. А якщо ще і жінка така ж, то відносини приречені. Говоріть те, що думаєте, і думайте те, що говорите, не залишаючи ніяких недомовок.

Чоловік не хоче губитися в здогадах того, що відбувається. Він не хоче думати, чого ви від нього чекаєте. Він хоче чіткий меседж і тоді він так само чітко на нього відповість. Важливо розуміти, що чоловіча потреба у відкритому і прямолінійній спілкуванні – це те, як він влаштований, це його спосіб спілкування. При цьому важливо звертати увагу на тон вашої розмови, тому що чоловік не потерпить неповаги до себе і поблажливого ставлення.

Читайте також: Я сама дозволила власному чоловіку cпaти з іншими жінками

У жінок дуже розвинена інтуїція: вони вкрай проникливі. Ось чому вони легко розуміють натяки і зчитують ситуації. Але чоловіки не хочуть нічого розшифровувати. Вони хочуть, щоб все було чітко і ясно. Якщо чоловік любить вас, то він інстинктивно хоче зробити вас щасливішими. А коли у нього це не виходить, це не тому, що у нього немає бажання, а тому що у вашій парі не вистачає спілкування один з одним. Коли він точно знає, чого від нього чекають, він це зробить.

Джерело.

You cannot copy content of this page