Найчастіше навіть після розлучення ці чоловіки не заспокоюються і продовжують нагадувати про себе колишнім коханим

Чоловік, який народився під сузір’ям Близнюки, легко розриває стосунки і більше ніколи не згадує про колись кохану жінку. Однак, це лише у тому разі, якщо він був ініціатором розриву.

Якщо ж його дружина вирішила, що їх шлюб зжив себе або зрадила чоловікові-Близнюку, то варто чекати біди. Представник цього знака Зодіаку буде постійно провокувати свою колишню дружину на скандал, намагатися очорнити її перед новим чоловіком і доставляти інші незручності.

Наступним в цьому рейтингу йде спокійний, доброзичливий, відповідальний чоловік-Терези. Однак, таким він буде залишатися рівно до тих пір, поки його будуть заохочувати і хвалити. В іншому разі цей чоловік починає ображатися закочувати скандали.

Якщо його дружина посміла зазіхнути на його самолюбство, то і зовсім варто чекати грандіозної істерики. Чоловіка-Терези не так-то просто спонукати на розрив відносин: він буде постійно кидатися між тим, що буде краще. Вибирати розлучення або миритися. Навіть після того, як вже все відбудеться, він буде з’являтися в житті жінки і намагатися налагодити з нею відносини.

Чоловік-Скорпіон не лише нестерпний колишній чоловік, але і просто погана людина. Стосунки з ним сповнені докорів, недомовок і невдоволення. Він постійно шукає причину для сварки або скандалу, в якому правий тільки він.

Дивно, що всі його кохані тривалий час потім плачуть і переживають про втраченого чоловіка. Однак, не варто сумувати — пристрасні відносини в спальні ніколи не відновлять витрачені нерви і душевний спокій. Після розриву Скорпіон ще кілька разів буде з’являтися в житті жінки, щоб болюче вколоти її.

Представник сузір’я Рак ніколи не дасть своїй коханій піти від нього без наслідків. Якщо вона вирішить, що пора знайти більш перспективного і чуйного чоловіка, то чоловік — Рак вчепиться в неї і не дасть і кроку ступити.

Жінці, яка вирішить, що стосунки з представником цього знака Зодіаку закінчені, повинна буде в буквальному сенсі видиратися з його рук. Крім цього колишній чоловік буде постійно спливати в житті своєї коханої і звинувачувати її у всіх смертних гріхах. Провину на себе він ніколи не візьме.

Лідером даного рейтингу є чоловік — Риби. Саме він найбільш нестерпний і мстивий колишній чоловік, який не просто буде дрібно паскудити своїй колись коханій, але і зробить все, щоб зіпсувати її майбутні відносини.

У його манері навіть через багато років нагадати про себе і підкласти свиню їй. Тут потрібно знайти якусь цінність заради якої представник цього знака Зодіаку погодитися залишити колишню дружину в спокої. Причому цінність повинна бути вагомою — переписати на нього нерухомість при розлученні, віддати улюблену собаку або дітей.