fbpx

Найдорожчі жінки по Зодіаку: на кого чоловіки готові витратити все до копійки

Незважаючи на те, що жінки в наш час впевнено крокують по кар’єрних сходах і заробляють нарівні з чоловіками, нам як і раніше приємно, коли чоловік витрачає на нас гроші і дарує подарунки. Під якими сузір’ями народжуються самі «дорогі» жінки?

Для будь-якої жінки важливо, щоб чоловік обдаровував її подарунками і справа тут не в корисливості або меркантильності. Вона сприймає це як підтвердження того, що цінна для свого коханого, він хоче її порадувати, піклується про неї.

Астрологи склали рейтинг найбільш невибагливих і самих «дорогих» жінок Зодіаку.

12 місце: Стрілець
Жінка-Стрілець волелюбна і не потребує розкішних подарунках. Купити її розташування вам точно не вдасться. Грошам вона не надає великого значення, ви не здивуєте її каблучкою з діамантом, але не виключено, що щось, чого вона дійсно хоче, обійдеться вам набагато дорожче: наприклад, кругосвітню подорож на яхті.

11 місце: Водолій
Догодити з подарунком Жінці-Водолію непросто. Якщо ви запитаєте, що їй подарувати, вона скаже: «Нічого». При цьому вона в таємниці сподівається, що ви здогадаєтеся про що вона мріє і подаруєте їй абонемент в басейн, заняття англійською або похід в танцклас.

10 місце: Козеріг
Жінка-Козеріг прекрасно вміє рахувати гроші, втім як і заробляти. Вона не стане претендувати на гаманець чоловіка, а й пов’язувати себе стосунками з тим, чий дохід буде нижче її власного, вона також не буде.

9 місце: Діва
Дівам потрібні подарунки на День народження і Різдво, а також букет троянд і пляшка шампанського на 8 березня. При чому марка шампанського щороку повинна бути одна і та ж, також як і кількість троянд в букеті. Діва любить дотримуватися традицій, стабільність і терпіти не може навіть приємні сюрпризи.

8 місце: Овен
Збираєтеся зробити подарунок Жінці-Овну? Готуйтеся до сімейного скандалу. Якщо подарунок буде дорогим, вона обуритися навіщо ви витратили стільки грошей, дешевим – «ось так ти мене цінуєш!» Думаєте відмазаться конвертом з грошима? Вона звинуватить вас у тому, що вам ліньки шукати їй подарунок.

7 місце: Близнюки
Близнюки обожнюють приємні сюрпризи і ні до чого не зобов’язуючі подарунки: коробку цукерок або квиток в кіно. Вони просто не хочуть бути комусь чимось зобов’язані. При цьому вони настільки непередбачувані, що з такою ж легкістю можуть повідомити вам, що бачили в ювелірному неймовірну каблучку.

6 місце: Рак
Раки не розуміють навіщо дарувати всілякі дурниці. Тому відчувають в душі презирство до тих, хто привозить їм з відпустки магнітики на холодильник. Подарунок повинен бути корисним і дорогим, а в іншому випадку краще взагалі нічого не дарувати. Тільки такий ґрунтовний подарунок говорить, на думку Рака, про те, що її обранець її любить і цінує.

Читайте також: “Ось уже місяць як твоя дружина зустрічається з одним типом, а тобі каже, що йде до подруг”: зраду розкрила краща подруга

5місце: Скорпіон
Не те, щоб Скорпіони були меркантильні, але при всій їхній зовнішній незалежності гроші вони люблять, також як і подарунки. Які повинні бути в першу чергу оригінальними, хоча і їх матеріальна цінність має значення.

4 місце: Телець
Висловлювання про те, що важливий не подарунок, а увага, на думку Жінок-Тельців, придумали дуже скупі чоловіки. Матеріальний аспект у стосунках для Тельця дуже важливий, тому подарунки повинні бути неодмінно дорогими.

3 місце: Терези
Ціна питання для Терезів не має значення, а гроші порожній звук. Подарунок в першу чергу повинен бути красивим, а не дорогим. Хто ж винен, що красивими виявляються прикраси з діамантами або антикваріат.

2 місце: Лев
Смак у Левиці простий – вона цілком готова задовольнятися найкращим. Виглядати їй потрібно блискуче, а рахувати гроші – це нижче її гідності. Тому її обранець не повинен бути скупий і дріб’язковий.

1 місце: Риби
Вона нічого не буде у вас просити, але непомітно для себе ви віддасте їй всі свої гроші, руку, серце, душу і тітчин спадок. При цьому будете відчувати провину, що так мало змогли їй дати.

Джерело.

You cannot copy content of this page