fbpx

Найгірші чоловіки: хто вони за знаком Зодіаку

Чоловік Овен

Отже, почнемо з Овна. Що з ними не так? Чоловік Овен вважається чоловіком, який підноситься над своєю дружиною. Патріархальна сім’я – це сім’я нормальної моделі. Дружина повинна працювати, готувати, прибирати в будинку. Чоловік лише критикує.

Однак чоловік-Овен не зможе нормально жити без дружини. Він просто не вміє ні готувати, ні займатися домашніми справами. Овен вважає, що він завжди правий: сперечатися з ним безглуздо. Дружина легко може потрапити під його гаряче серце. Правда, Овен, хоч і запальний, але легко піддається.

Чоловік Лев

Ні для кого не секрет, Леви дуже люблять себе. Вони схильні лідирувати у всьому, і шлюб, безумовно, не стане для них винятком. Для чоловіка Лева думка дружини з будь-якого питання другорядне. Є і процвітає егоїзм, який заважає йому вступити в контакт з коханою людиною.

Лев звик зосереджувати всю свою увагу тільки на собі. Він не захоче ділитися ним ні з ким іншим, навіть якщо це буде його дружина. За таких обставин можуть виникнути серйозні конфлікти. Адже Лев за своєю природою ревнивий, тому жінці доведеться докласти чимало зусиль, щоб довести свою невинність у можливій невірності. На її адресу можуть бути висунуті звинувачення, але вони можуть бути зовсім необґрунтованими.

Чоловік Водолій

Якщо жінка виходить заміж за Водолія, вона автоматично стає його власністю. Ця модель стосунків повільно відходить від нашого світу. Однак від такої ситуації ніхто не застрахований. Чоловікові Водолія подруга дружини не сподобається, адже через неї вона могла деякий час поговорити не тільки з чоловіком.

Але така людина водночас цінує свою свободу. Йому не подобається думка, що шлюб робить людей залежними один від одного. Можливо, саме тому чоловіки-Водолії так часто розлучаються. Вони можуть знайти час для будь-кого, а не тільки для сім’ї. Навряд чи знайдеться хоча б одна жінка, яка б хотіла таке. Але змінити чоловіка-Водолія неможливо.

Чоловік Близнюки

Чоловік Близнюки — людина настрою. Сьогодні він готовий гори повалити заради дружини, а завтра не дивитися на неї. Вітряність і безвідповідальність – основні характеристики такого чоловіка. Він любить, коли його переслідують за будь-які дрібниці, що робить його просто нестерпним сусідом по кімнаті.

Однак через цю ж рису чоловіки Близнюки взагалі не можуть знайти другу половинку. І це погано, і це погано. Не залишайте надію, що після шлюбу все заспокоїться. Навпаки, розлучення може бути ближче, ніж жінка могла подумати. Коли чоловік-Близнюки вирішує піти з сім’ї, він довго не роздумує.

You cannot copy content of this page