Найгірші і найбільш капризні дружини за знаком Зодіаку. Таких усього три

Скорпіон

У стосунках з чоловіками у жінок-Скорпіонів найчастіше все складно і чекає крах. Бо далеко не кожен чоловік може витримати її рису характеру – домінувати. Всім своїм виглядом Скорпіон показує, що саме вона господиня в будинку. Але якщо чоловік перетвориться в “ганчірку”, то ця дама і сама швидко від нього піде. Загалом їм не догодити.

Лев

Левиці егоїстичні і горді, вони вважають, що домашні справи – це не царська справа. Якщо їй зустрічається чоловік, який готовий підтримувати її блискучу натуру і не напружувати побутовими клопотами, тоді у них може вийти хороший союз. Але якщо для вас важливо, щоб жінка була берегинею вогнища, то краще взагалі не підходьте до Левиці.

Риби

Жінки -Риби полюбляють видертися на шию чоловікам, а союз “татусь-дочка” для них взагалі ідеальний. Вони люблять, а головне, уміють перекладати на чоловіків свої обов’язки і завжди віддають їм кермо влади. У стосунках ці жінки пливуть за течією, тому назвати їх партнером дуже складно. Риби звикли тільки брати, а ось віддавати натомість вони не готові.