Найгірші колишні за знаком Зодіаку. Розставання з цими жінками може стати справжнім випробуванням

Розставання з деякими знаками Зодіаку може стати справжньою пригодою, якої ви нікому не побажаєте. Астрологи розкрили, які жінки є найбільш божевільними колишніми партнерами.

Скорпіон

Представниці Скорпіона – це щось. Вони можуть зробити життя свого колишнього партнера нестерпним. Вони надовго запам’ятають зраду і без жалю помстяться. Скорпіонам важко перенести розлуку, тому якщо ви розлучилися з цією жінкою, постарайтеся уникнути її будь-якою ціною.

Діва

Жінка-Діва – нудний колишній партнер. Вона розповість вам, де ви помилялися, знайде цьому докази, покаже, наскільки ви були поганою людиною, — і причини її звинувачень будуть настільки детальними, що ви навіть повірите її словам. У стосунках Діви часто виступають в ролі приватних детективів і прокурорів.

Леви

Левиці не зможе спокійно піти зі стосунків. Вони влаштують справжній перформанс на кілька дій і всі будуть дивитися на вас негативно. При цьому повністю покинути цю жінку ви не зможете відразу: вона буде стежити за вашим особистим життям, шалено ревнувати і писати нав’язливі повідомлення.