Найгірші пари з точки зору астрології: які знаки Зодіаку не можуть бути разом

Ви коли-небудь були в стосунках, де що б ви не робили, у вас нічого не виходило? Ви любили його, але він зводив з розуму. І врешті-решт, після образ і розчарувань, ви розлучалися.

Хіба не хочеться якось заздалегідь знати, вийдуть у вас стосунки чи ні, щоб уникнути поганої кінцівки? Якщо ви довіряєте астрології, то це можна прояснити, чи принаймні знати, до чого можна бути готовими.

Наступні 12 пар – найгірші з точки зору гороскопу:

1. Овен і Телець.

Овни надзвичайно вольові, а Тельці вперті, тому коли виникає проблема, її може бути дуже важко вирішити. Телець постійно хоче знати, на якому етапі відносин він знаходяться, а це сильно дратує Овна. При розставанні Овен хоче просто піти і забутися, а Телець вічно вимагає пояснень.

2. Телець і Стрілець.

Телець віддає перевагу проводити час в спокійній домашній обстановці, а Стрільцю постійно потрібні якісь пригоди. Тельці просто не витримують величезної енергії Стрільців. Та й останні зазвичай не сприймають усіх всерйоз і мають за плечима багатий досвід відносин.

3. Близнюки і Козеріг.

Цей союз – справжня катастрофа. Близнюки дуже люблять веселощі і постійні розмови, а Козероги вкрай працелюбні і люблять планувати кожну деталь свого життя. Козерогам не властива спонтанність, що дуже набридає Близнюкам.

4. Рак і Водолій.

Раки більше домосиди, а Водолії волелюбні. Ракам потрібно знати і відчувати, що їх люблять, тому їх буде дратувати схильність Водоліїв прямо вказувати на помилки і критикувати.

5. Лев і Скорпіон.

Скорпіон не буде хвалити і робити компліменти Леву, які йому так потрібні. Леви вважають себе дуже прекрасними, що не підходить Скорпіонам, які зазвичай ревниві.

6. Діва і Стрілець.

Ніхто з них не схильний до серйозних стосунків. Стрільці дуже безтурботні (на думку Дів) і не думають, як їх вчинки можуть зачіпати почуття інших. Коли вони пропадають на кілька тижнів, це не нормально для Дів.

7. Терези і Діва.

Діви схильні критикувати Терези, що змушує тих сумніватися в собі. Діви завжди повинні мати рацію, і це сильно діє на нерви.

8. Скорпіон і Овен.

Це дуже вибухонебезпечний і напружений союз, який хороший, якщо ви герої шекспірівської п’єси, але не для реального життя. Обидва знаки сильні, вольові, хочуть мати абсолютний контроль і бути на вершині.

9. Стрілець і Козеріг.

Стрільці завжди будуть дорікати Козерогам, що ті не дають їм достатньо свободи для веселощів. Крім того, між цими знаками мало сeксyального тяжіння.

10. Риби і Діва.

Риби – це самий мрійливий і чуттєвий знак Зодіаку, а Діви дуже практичні і приземлені. Так, протилежності притягуються, але у вашому випадку це конфлікт інтересів. Риби, не позбавляйтеся повністю від Дів у вашому житті, тому що у вас може бути відмінна довговічна дружба.

11. Водолій і Телець.

У цих знаків не може бути нормального спілкування. Телець буде пручатися і стояти на своєму, що тільки відштовхне Водолія. Водолії такі богемні і незвичайні, в той час як Тельці більш матеріалістичні і консервативні.

12. Близнюки і Рак.

Цей союз може вийти, якщо в обох є гарне почуття гумору. Близнюки люблять спілкування і відпочинок, а Раки – сидіти вдома, але якщо ви проявите трохи більше терпіння і поблажливості, все може вийти. Це не найгірший варіант, але у нього є свої нюанси.

Читайте також: Сумістність в шлюбі за першими літерами імені: а у вас зійшлося?

Джерело.