fbpx

Найгірші пари за знаком Зодіаку: кому не судилося бути щасливими разом

Є пари, про які так і хочеться сказати, що ці люди просто створені одне для одного. Є й такі, де іноді можуть виникати якісь непорозуміння, але вони досить короткострокові. Але є 14 пар, яким порозумітися не виходить постійно. Їм бути разом просто не судилося.

Скорпіон та Лев

Це два знаки Зодіаку, які мають все контролювати, ось вони й спостерігають один за одним, взагалі не залишаючи своїй половинці особистого простору. Це не може не дратувати кожного з них, тому ні про яку гармонію у стосунках, ні про який спокій тут не йдеться. А на суцільних скандалах та конфліктах тривалих стосунків не побудувати.

Водолій та Рак

Тяжіння між цими двома знаками існує, але, розпочавши спільне життя, вони розуміють, що погляди на життя у них зовсім різні. Водолію подавай різноманітність з постійною зміною розташування та подорожами. Для Рака ж справжня насолода – лягти на м’який диван під теплу ковдру та насолоджуватися переглядом телепередач.

Лев та Телець

Два упертих, нездатних на компроміси. Тельцю не подобається те, наскільки Лев самозакоханий, а Лева дратує в Тельці його повільність у всьому. Обидва вони дуже різні та дуже настирливі.

Овен та Скорпіон

Спочатку спільне життя цих знаків Зодіаку цілком гармонійне та спокійне. Це люди, в принципі, схожі за вдачею, але потім стосунки змінюються, і не на краще. А все тому, що кожен із партнерів хоче бути главою сім’ї, і поступатися один одному вони не збираються.

Рак та Близнюки

Гарних стосунків між цими двома знаками Зодіаку довго не вдасться зберегти. Занадто різні вони за характером. Близнюкам властива різкість, а Ракам – ранимість, тому згодом вони вирішують розлучитися.

Лев та Діва

Поживши якийсь час спокійно, згодом Лев і Діва починають критикувати один одного і засуджувати. Через будь-яку побутову дрібницю між ними може виникнути конфліктна ситуація. Леву необхідно, щоб його постійно вихваляли, а Діві така гра не до вподоби. У результаті – жорстка критика на адресу один одного та образливі слова в обличчя.

Козеріг та Терези

Вроджена ввічливість Терезів не зможе довго переносити неприступного та владного Козерога. І, не зумівши домовитися між собою, ці двоє змушені будуть розлучитися, хоч би якими міцними були їхні стосунки спочатку.

Телець та Водолій

Обидва ці знаки дуже цілеспрямовані, адже йти до мети – їхній головний життєвий пріоритет. Їхні стосунки можуть бути ідеальними, але тільки в одному випадку – якщо їхні прагнення збігаються. Якщо ж ні, то вони один одному тільки заважатимуть.

Лев та Риби

Занадто різні ці два знаки Зодіаку: Лев, який тільки й мріє бути в центрі уваги і приймати похвалу на свою адресу, і сором’язливі Риби, яких треба підштовхувати до того чи іншого вчинку. Така пара майбутнього не може бути.

Козеріг та Стрілець

Зодіакальним колом ці двоє є сусідами, але це не завадило їм бути настільки різними. Нічого спільного не може бути між веселим, лояльним і привабливим Стрільцем, який завжди прагне своєї мети і незалежності, і Козерогом – егоїстом і меланхоліком. Ця пара приречена.

Водолій та Скорпіон

Обидва знаки люблять робити “з мухи слона”, вони відштовхують один одного, як однойменно заряджені частинки. Водолію не до вподоби владний Скорпіон. Там, де він намагається проявити наполегливість у досягненні мети, Водолій вважає за краще діяти спокійно і врівноважено.

Риби та Близнюки

Перше знайомство розпалює цікавість у цих двох представниках зодіакального кола. Але минає зовсім небагато часу, і від багаття кохання залишаються тільки тліючі вуглинки. Близнюкам скоро стане нудно з Рибами і вони захочуть розриву стосунків. Вони вважають, що Риби обмежують їхню свободу, тим самим приземлюючи їх.

Близнюки та Діва

Спільне проживання цієї пари загрожує постійними конфліктними ситуаціями. Вони постійно будуть у роздратованому стані. Плюс до всього обидва не вважають за важливе зберігати вірність своїй половинці. Їм не до вподоби постійність, вони люблять експерименти та нові відчуття. Яка тут гармонія.

Рак та Овен

Прямолінійність правдоруба Овна, який не прагне підбирати вирази, ображає сентиментального Рака. З цієї причини такий союз не зможе протриматись тривалий час.

Слід пам’ятати, що немає правил без винятків. І цілком імовірно, що у прогнозах астрологів ці винятки можуть бути.

You cannot copy content of this page