Найгірші пари знаків Зодіаку. Вони ніколи не можуть бути разом

Овен і Козеріг

Овен – вогняний знак. Це мужні люди, чия яскрава харизма в деяких ситуаціях може навіть відштовхувати оточуючих. Вони люблять, щоб їх життя було сповнене різноманітності. Їм в цілому подобаються зміни, до яких вони швидко пристосовуються. Стабільне, розмірене життя здається їм нудним і обмежує.

Козероги в будь-яких ситуаціях рухаються у напрямку вперед і вгору. Однією з їх яскраво виражених рис цього знака є бажання конкурувати. Що, у випадку з Овнами, може стати серйозною перешкодою на шляху до створення гармонійних відносин між ними. Авантюризм Овна абсолютно несумісний з консервативним характером Козерога.

Телець і Лев

Тельці мають сильний і яскравий характер. Люди, народжені під цим знаком, відрізняються розвиненим почуттям прекрасного, тому всі навколишні речі повинні тішити їх погляд. Вони є справжніми естетами. Тельці – прагматичні і раціональні, але при цьому вони не залишають враження матеріалістів. У професійній сфері вони не демонструють надмірну амбітність, але комфортна робоча обстановка дозволяє їм домагатися досить серйозних кар’єрних досягнень. Найважливішими життєвими цінностями для них є сім’я та близькі друзі.

Лев у стосунках поводиться як справжній цар, який свого партнера сприймає як здобич. Тому немає нічого дивного, що подібне ставлення легко призводить до спалахів ревнощів. Більш того, Леву життєво необхідно бути об’єктом постійної уваги і захоплення. Коли між Левом і Тельцем відбуваються сварки, кожен з них намагається залишити останнє слово за собою. У такій ситуації гордість Лева стикаються лоб в лоб з упертістю Тільця. Поступатися ніхто не хоче.

Близнюки і Риби

Близнюки дуже товариські, люблять перебувати в центрі уваги і знають, як сподобатися іншим людям. Крім того, вони є дуже майстерними перемовниками, але якщо їм не вдається отримати бажане відразу, вони починають маніпулювати. Це не найромантичніші люди, але виділяються серед інших своєю безпосередністю і життєрадісним характером. Близнюки не готові швидко вступати у серйозні стосунки.

А Риби не здатні уявити собі щасливе життя у відносинах, в яких вони не можуть покластися на свого партнера. Вони можуть давати другі шанси і йти на компроміси. На жаль, Риби не розуміють поведінку Близнюків і часто почувають себе розчарованими.

Скорпіон і Стрілець

Скорпіон – водний знак, як і сама вода, легко пристосовується до будь-якої ситуації. Найбільш привабливі його риси – це чарівність і пристрасть. Люди, народжені під цим знаком, харизматичні, проникливі і трохи загадкові. Якщо Скорпіон забажає, перед його чарівністю неможливо встояти.

Стрільці – відкриті, товариські і завжди прагнуть докопатися до суті речей і подій. Подібно Скорпіону, вони також наділені сильним характером. А ще дуже волелюбні. Та найбільшою проблемою у відносинах Скорпіона і Стрільця стає зіткнення двох его.