fbpx
Життя

Найкращі матусі за знаком Зодіаку: від кращих до не надто спритних

Мама має бути всім для своїх дітей: захисницею, другом, вчителем, опікуном, кухарем, водієм і батьком. І деякі знаки Зодіаку справляються з цим набагато краще, ніж інші. Ось які знаки Зодіаку просто створені для материнства, а яким ще потрібно попрацювати над собою:

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби прищеплюють розуміння мистецтва своїм дітям, і заохочують їх до творчості. Діти Риб будуть чутливі, винахідливі і навчаться ставитися до інших людей з добротою і співчуттям. Мами-Риби передадуть дитині любов до природи, почуття гордості за допомогу іншим і незалежний вільний дух.

Мами-Риби можуть не знати, як навчити своїх дітей втілювати мрії в реальність, але вони будуть підтримувати їх на всьому життєвому шляху, щоб діти спробували зрозуміти це самі.

Читайте також: В які дні жінці не можна йти до церкви

Овен (21 березня – 19 квітня)

Мама-Овен складає щільні графіки своїх дітей, повні музичних уроків, занять спортом, хобі, громадських заходів та таборів. Тим часом у мами-Овна також розписаний весь день. Вона хоче, щоб її діти любили пригоди і не ухилялися від спроб дізнатися нове. Вона закликає їх протистояти всім викликам долі і боротися за те, у що вони вірять.

Вона іноді буває нечуйною, але майже відразу шкодує про це. Мама-Овен може бути занадто наполегливою щодо своїх дітей, їй потрібно навчитися слухати і чути, чого хоче або не хоче її дитина.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Мама-Близнюки може говорити про що-завгодно зі своїми дітьми – вона часто заводить пізнавальні розмови про сeкс досить рано. У неї немає секретів від дітей. У її малюків відмінні комунікативні навички та вони прекрасно знають, що відбувається в навколишньому світі.

Одна з речей, яка робить маму-Близнюки настільки унікальною, – її здатність розуміти своїх дітей незалежно від статі і віку.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Мама-Козеріг буде битися до смeрті за своїх дітей. Вона відчайдушно відданa їм і завжди встане на їх захист. Ця мама вкрай серйозно ставиться до своїх батьківських обов’язків. Вона жадає прищепити трудову етику і дисципліну своїм дітям, а також допомагає їм зосереджуватися.

Ви можете бути впевнені, що її діти будуть виконувати обов’язки по дому і піклуватися про своїх братів і сестер. Мамі-Козерогу потрібно не забувати приділяти час не тільки дітям, а й собі.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Мама-Телець неймовірно терпляча – настільки, що її можна зарахувати до лику святих. Але не робіть помилки, мама-Телець – земна особа з реальними потребами і чіткими вимогами. Мама-Телець може бути вперта, що може привести до проблем, коли її діти досягнуть підліткового віку.

Мама-Телець впевнена, що її діти цінують красу і природу. Однак мама-Телець може бути схильна до зайвих витрат і придбання делікатесів, тому їй потрібно стежити за тим, щоб вона не перегодовувала свою дитину або знала ціну грошам.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези – великі мами, тому що вони дуже врівноважені і спокійні. Вони заохочують гармонію в будинку, і коли між братами і сестрами виникають розбіжності, вона розгляне точку зору кожного в суперечці і допоможе учасникам вирішити конфлікт.

Мами-Терези не люблять командувати, тому вважають за краще бути більше іншому, ніж батьком. Мами-Терези вчать своїх дітей, що потрібно ділитися, проявляти співчуття до оточуючих і бути хорошими друзями.

Рак (21 червня – 22 липня)

Мама-Рак – турботлива захисниця своїх дітей. Малюки мами-Рака знають, що вони любимі і неповторні. Мама-Рак завжди вислухає свою дитину і допоможе відчути себе краще. Вона прагне до того, щоб її будинок був наповнений любов’ю і комфортом, а її діти могли поділитися з нею чим завгодно.

Коли малюк засмучений або впав духом, мама-Рак зробить все, щоб підняти йому настрій і дасть зрозуміти, що він обожнюваний і унікальний. Вона також відмінно справляється з розвитком творчих здібностей дитини і з задоволенням хвалиться його вміннями.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У мами-Стрільця – величезне серце, відкрите до всього нового, і вона хоче розділити його зі своїми дітьми. Швидше за все, вона почне подорожувати з ними з раннього віку. Стрільці прищеплюють жагу до знань і сильне почуття незалежності у своїх дітей, а також неповторне почуття гумору.

Стрільці – кумедні мами, вони знають, що дитинство швидкоплинне, тому хочуть, щоб їхні діти насолоджувалися кожним його моментом. Мами-Стрільці можуть бути імпульсивними – зараз вона зайшла в магазин за продуктами, а через хвилину поїхала по робочих справах. У них не так багато правил, як у інших мам, тому що вони жадають, щоб їх діти знайшли себе, а не стали їх копією.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Що б не зламалося, мама-Діва щосили постарається виправити це, будь то іграшка або розбите серце. Вона покладає великі надії на своїх дітей і може занадто критикувати їх, але робить це з любові до них.

Вона – королева багатозадачності, оскільки вона виховує дітей, при цьому працює, встигає приділяти час своєму хобі і виконує домашні обов’язки. Вона хоче, щоб її діти були дисципліновані, і не здавалися перед викликами долі. Мама-Діва – перфекціоністка і може тиснути на своїх дітей, якщо вони будуть не дуже обережні.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Мама-Скорпіон інтуїтивно тямуща і завжди в курсі, що відбувається з її дитиною. Вона дуже віддана родині і чесна, і, коли її діти говорять правду і доглядають за іншими, вона щаслива.

Остерігайтеся образити її дітей, бо вона навряд чи пробачить вам це і буде боротися за них до останнього. Вона цінує свою сім’ю понад усе і буде пристрасно захищати її всякий раз, коли відчує загрозу.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Мама-Водолій вірна собі. Вона може навчати своїх дітей вдома, але буде стежити за тим, щоб у них були заняття на природі. Вона подбає про те, щоб її діти знали про важливість допомоги іншим і проблеми глобального потепління.

Мама-Водолій буде заохочувати розвиток уяви і тягу до експериментів у своїх дітей. Проте, у неї буде мало терпіння до зривів і будь-яких емоційних проявів. Їй потрібно частенько нагадувати своїм дітям, що вона їх любить і повинна їх заспокоїти.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Мама-Лев – сама по собі дитина. Їй подобається грати зі своїми дітьми і дарувати їм щедрі подарунки. Тим не менш, вона може бути занадто поглинена собою і може ставити власні потреби перед потребами своїх дітей.

Вона щиро любить своїх дітей, але може мати нарциські схильності, думаючи про своїх дітей як про продовження себе.

Джерело.

You cannot copy content of this page