Найкращі матусі за знаком Зодіаку: від кращих до не надто спритних

Мама має бути всім для своїх дітей: захисницею, другом, вчителем, опікуном, кухарем, водієм і батьком. І деякі знаки Зодіаку справляються з цим набагато краще, ніж інші. Ось які знаки Зодіаку просто створені для материнства, а яким ще потрібно попрацювати над собою:

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби прищеплюють розуміння мистецтва своїм дітям, і заохочують їх до творчості. Діти Риб будуть чутливі, винахідливі і навчаться ставитися до інших людей з добротою і співчуттям. Мами-Риби передадуть дитині любов до природи, почуття гордості за допомогу іншим і незалежний вільний дух.

Мами-Риби можуть не знати, як навчити своїх дітей втілювати мрії в реальність, але вони будуть підтримувати їх на всьому життєвому шляху, щоб діти спробували зрозуміти це самі.

Читайте також: В які дні жінці не можна йти до церкви

Овен (21 березня – 19 квітня)

Мама-Овен складає щільні графіки своїх дітей, повні музичних уроків, занять спортом, хобі, громадських заходів та таборів. Тим часом у мами-Овна також розписаний весь день. Вона хоче, щоб її діти любили пригоди і не ухилялися від спроб дізнатися нове. Вона закликає їх протистояти всім викликам долі і боротися за те, у що вони вірять.

Вона іноді буває нечуйною, але майже відразу шкодує про це. Мама-Овен може бути занадто наполегливою щодо своїх дітей, їй потрібно навчитися слухати і чути, чого хоче або не хоче її дитина.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Мама-Близнюки може говорити про що-завгодно зі своїми дітьми – вона часто заводить пізнавальні розмови про сeкс досить рано. У неї немає секретів від дітей. У її малюків відмінні комунікативні навички та вони прекрасно знають, що відбувається в навколишньому світі.

Одна з речей, яка робить маму-Близнюки настільки унікальною, – її здатність розуміти своїх дітей незалежно від статі і віку.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Мама-Козеріг буде битися до смeрті за своїх дітей. Вона відчайдушно відданa їм і завжди встане на їх захист. Ця мама вкрай серйозно ставиться до своїх батьківських обов’язків. Вона жадає прищепити трудову етику і дисципліну своїм дітям, а також допомагає їм зосереджуватися.

Ви можете бути впевнені, що її діти будуть виконувати обов’язки по дому і піклуватися про своїх братів і сестер. Мамі-Козерогу потрібно не забувати приділяти час не тільки дітям, а й собі.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Мама-Телець неймовірно терпляча – настільки, що її можна зарахувати до лику святих. Але не робіть помилки, мама-Телець – земна особа з реальними потребами і чіткими вимогами. Мама-Телець може бути вперта, що може привести до проблем, коли її діти досягнуть підліткового віку.

Мама-Телець впевнена, що її діти цінують красу і природу. Однак мама-Телець може бути схильна до зайвих витрат і придбання делікатесів, тому їй потрібно стежити за тим, щоб вона не перегодовувала свою дитину або знала ціну грошам.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези – великі мами, тому що вони дуже врівноважені і спокійні. Вони заохочують гармонію в будинку, і коли між братами і сестрами виникають розбіжності, вона розгляне точку зору кожного в суперечці і допоможе учасникам вирішити конфлікт.

Мами-Терези не люблять командувати, тому вважають за краще бути більше іншому, ніж батьком. Мами-Терези вчать своїх дітей, що потрібно ділитися, проявляти співчуття до оточуючих і бути хорошими друзями.

Рак (21 червня – 22 липня)

Мама-Рак – турботлива захисниця своїх дітей. Малюки мами-Рака знають, що вони любимі і неповторні. Мама-Рак завжди вислухає свою дитину і допоможе відчути себе краще. Вона прагне до того, щоб її будинок був наповнений любов’ю і комфортом, а її діти могли поділитися з нею чим завгодно.

Коли малюк засмучений або впав духом, мама-Рак зробить все, щоб підняти йому настрій і дасть зрозуміти, що він обожнюваний і унікальний. Вона також відмінно справляється з розвитком творчих здібностей дитини і з задоволенням хвалиться його вміннями.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У мами-Стрільця – величезне серце, відкрите до всього нового, і вона хоче розділити його зі своїми дітьми. Швидше за все, вона почне подорожувати з ними з раннього віку. Стрільці прищеплюють жагу до знань і сильне почуття незалежності у своїх дітей, а також неповторне почуття гумору.

Стрільці – кумедні мами, вони знають, що дитинство швидкоплинне, тому хочуть, щоб їхні діти насолоджувалися кожним його моментом. Мами-Стрільці можуть бути імпульсивними – зараз вона зайшла в магазин за продуктами, а через хвилину поїхала по робочих справах. У них не так багато правил, як у інших мам, тому що вони жадають, щоб їх діти знайшли себе, а не стали їх копією.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Що б не зламалося, мама-Діва щосили постарається виправити це, будь то іграшка або розбите серце. Вона покладає великі надії на своїх дітей і може занадто критикувати їх, але робить це з любові до них.

Вона – королева багатозадачності, оскільки вона виховує дітей, при цьому працює, встигає приділяти час своєму хобі і виконує домашні обов’язки. Вона хоче, щоб її діти були дисципліновані, і не здавалися перед викликами долі. Мама-Діва – перфекціоністка і може тиснути на своїх дітей, якщо вони будуть не дуже обережні.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Мама-Скорпіон інтуїтивно тямуща і завжди в курсі, що відбувається з її дитиною. Вона дуже віддана родині і чесна, і, коли її діти говорять правду і доглядають за іншими, вона щаслива.

Остерігайтеся образити її дітей, бо вона навряд чи пробачить вам це і буде боротися за них до останнього. Вона цінує свою сім’ю понад усе і буде пристрасно захищати її всякий раз, коли відчує загрозу.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Мама-Водолій вірна собі. Вона може навчати своїх дітей вдома, але буде стежити за тим, щоб у них були заняття на природі. Вона подбає про те, щоб її діти знали про важливість допомоги іншим і проблеми глобального потепління.

Мама-Водолій буде заохочувати розвиток уяви і тягу до експериментів у своїх дітей. Проте, у неї буде мало терпіння до зривів і будь-яких емоційних проявів. Їй потрібно частенько нагадувати своїм дітям, що вона їх любить і повинна їх заспокоїти.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Мама-Лев – сама по собі дитина. Їй подобається грати зі своїми дітьми і дарувати їм щедрі подарунки. Тим не менш, вона може бути занадто поглинена собою і може ставити власні потреби перед потребами своїх дітей.

Вона щиро любить своїх дітей, але може мати нарциські схильності, думаючи про своїх дітей як про продовження себе.

Джерело.