fbpx

Найкращі пари за знаком зодіаку. З яких пар вийде ідеальна сім’я

Водолій і Близнюки. В їх союзі ніколи нудьгувати, тому що їм завжди є чим зайнятися. Між ними існує міцний психологічний зв’язок, що дозволяє їм читати думки один одного.
У обох знаків яскраво виражене прагнення до індивідуалізму, тому, перебуваючи у відносинах, вони високо цінують особистий простір один одного.

Стрілець і Овен Як тільки ці представники стихії Вогню сходяться разом, між ними виникає  прuстрасть. Їм завжди добре в ліжку. Але, на щастя, одним нічним життям їх спільне проведення часу не обмежуються. Стрілець і Овен обожнюють розважатися, активно відпочивати і подорожувати удвох.

Ваги і Близнюки Між ними існує сильний інтелектуальний зв’язок. Вони завжди знаходять цікаві теми для обговорення, вчать один одного новому, розвивають.
Джерело насолоди для Терезів і Близнюків криється в ментальній взаємодії. Саме діалог допомагає їм знайти нові спільні заняття для душі і тіла.

Лев і Стрілець Їх духовний зв’язок один з найбільш міцних. Вони очищають один одного від негативу і наповнюють любов’ю, що підносить їх над землею. Коли ці знаки утворюють пару, то стають мудрецями і філантропами, готовими допомогти всьому світу. Друзі називають їх сімейними психотерапевтами.

Читапйте також: Як обрати якісну солодку полуницю. На що звернути увагу аби не отpyїтися25.05.2018

Телець і Рак Ці двоє цінують надійність і стабільність у відносинах. Телець і Рак вірні один одному, вони готові у будь-яку хвилину кинутися на допомогу своєму партнеру, навіть на шкоду собі. Чим довше вони разом, тим міцніше їх союз.

Риби і Телець Ґрунтовні Тельці в парі з мрійливими Рибами стають для них надійною опорою, а Риби для Тельців — джерелом натхнення. Вони трохи різні, але астрологи вважають їх спорідненими зірковими душами.

Діва і Козеріг Земна стихія об’єднує ці знаки в міцний союз. Цілеспрямованість Діви помножена на працьовитість Козерога, приносить цій зодіакальній парі фінансову стабільність. А шанобливе ставлення Діви і щедрість на компліменти Козерога забезпечують гармонію в їх відносинах.

Риби і Скорпіон Вони без слів розуміють, що на душі і в думках один у одного. Між ними не буває секретів, по-перше, тому що їм не вдається нічого приховати одне від одного, а по-друге, тому що ці знаки дуже цінують  довіру у відносинах.

Джерело

You cannot copy content of this page