fbpx

Найкращі татусі, хто вони за знаком Зодіаку

Телець

Відповідальність – риса, яка притаманна всім хлопцям цього сузір’я. Тельці можуть і погодувати дитину, і позайматися з нею.

Вони охоче вникають у всі нюанси догляду за чадом, застосовують практично свої знання. Їм не здається, що все це стомлює, що це обтяжує їх, змушує відмовлятися від чогось важливого у житті.

Діва

Представники даного сузір’я завжди допомагають обраниці доглядати дитину. Діви можуть і залишитися на кілька днів з малюком, понянчити його вночі, якщо кохана втомилася.

Вдень ці чоловіки охоче займаються з чадом, навчають чогось корисного. Їм подобається все робити так, як цього вимагають правила, показувати цим свою спроможність, умілість.

Лев

Відповідати за дружину та дитину чоловіки цього знаку готові завжди. Леви заздалегідь готуватимуться до народження малюка, вивчатимуть питання, пов’язані з його вихованням.

Їм усе це приноситиме справжнє задоволення, радуватиме їх і надихатиме на перемоги та звершення.

Рак

Чарівні молоді люди цього сузір’я часто бувають надмірно добрими. Раки дозволяють багато дитині, роблять її разом з тим щасливою.

Питання лише в тому, що такий підхід іноді шкодить малюкові, псує його характер, закладає в нього не найкращі особистісні особливості.

Козеріг

Навіть за наявності кількох дітей Козероги знайдуть на них час.

Представники знаку виявлятимуть строгість, будуть вибагливі навіть до найменших. Але останнім усе це піде на користь у майбутньому.

На чоловіків названих сузір’їв можна покластися у питаннях виховання. Вони вміло поводяться з дітьми, дають їм усе, що потрібно.

You cannot copy content of this page