fbpx

Найкращий час за весь грудень. З 22 Грудня Риби знайдуть своє щастя, а а Козерогам з 25 грудня випаде чудовий шанс відкрити для себе деякі нові подробиці про людину

Рак

У Ваших стосунках з колегами та друзями не буде особливої ​​гармонії, однак це не зробить ці дні менш вдалими. Все, що Вам потрібно, це дати собі трохи часу, щоб зробити все, що потрібно. Не тисніть на себе та дайте волю своїм думкам. Спробуйте вникнути у справи Ваших близьких, але в жодному разі не підганяйте себе. Або ж Ви можете просто поспостерігати за чужими діями.

Терези

Неважливо, наскільки цікаві події відбуваються у Вашому повсякденному житті, Ви все одно будете насолоджуватися своїми злетами та падіннями. У Вас є чудова здатність бачити позитив у всьому. Якщо Ваші плани зруйновані форс-мажорними обставинами, Ви граціозно і смиренно сприймете це як факт, що відбувся, а потім обернете це на свою користь. Ніхто і ніщо не змусить вичерпати Вашу дивовижну внутрішню енергію, оскільки за Вашою спиною стоять Ваші близькі, які є її джерелом.

Скорпіон

Ваші сни завжди цікаві та захоплюючі, навіть якщо вони носять дещо сумбурний та хаотичний характер. І зараз вони важливі як ніколи. Нічні бачення можуть надати Вам безліч корисної інформації, яка обробляється Вашою підсвідомістю. І особливо це актуально, коли йдеться про людину, якій Ви повністю довіряєте. Поговоріть із кимось ще, хто знає цю особу, і з’ясуйте, що саме їм відомо. Ваші підозри можуть бути лише частиною Ваших переживань, але краще двічі перевірити.

Козеріг

Вам випаде чудовий шанс відкрити для себе деякі нові подробиці про людину з 25 грудня, яку Ви намагалися дізнатися краще. Ці деталі виявляться цікавішими, ніж здавалося б на перший погляд, і вони допоможуть вам двом знайти нові точки дотику. Ваша здатність спілкуватися з іншими людьми завжди була Вашою сильною стороною, але зараз у Вас є потрібна інформація та необхідна кількість енергії, щоб зміцнити нові відносини, будь вони романтичними чи діловими.

Риби

Побалуйте себе чимось приємним, адже Ви це заслужили. Якщо бюджет дозволяє, купіть собі щось, чого дуже хотіли останнім часом. Ви повинні дбати про себе, оскільки ніхто не зробить це краще за Вас. Переконайтеся, що Ви щасливі та задоволені життям. Якщо на даний момент Ви не самотні, переконайтеся, що не живете тільки для своєї другої половинки, оскільки Вам потрібне власне «Я». Якщо ж амурних стосунків у Вас немає, то робіть все, що Вам завгодно. Ви з 22 грудня знайдете своє щастя.

You cannot copy content of this page