fbpx
Гороскоп

Найкращий чоловік за Зодіаком: з ким можна і на край світу

З чоловіків під цими знаками Зодіаку виходять одні з кращих чоловіків.

Терези

Якщо ви хочете, щоб хто-то обожнював вас все своє життя, звертав увагу на зміну вашої зачіски або запах нових парфюмів – вам необхідно зв’язати свою долю саме з цим знаком.

Козероги

Ви зможете розраховувати на нього в будь-якій ситуації. Він завжди тримає слово і виконує свої обіцянки, не будує замки на кризі – якщо він скаже вам, що він стане режисером, – вірте, що через кілька років це буде саме так.

Тому, якщо ви зустрінете його зараз, тримайтеся за нього, щоб ви пізніше не пошкодували про це. Крім того, у Козерога є ще одна перевага: він стає все більш привабливим з віком. Коли чоловіки ваших подруг перетворяться в лисіючих чоловіків з пивним животиком, ваш буде як і раніше у відмінній формі.

Раки

Коли він знайде свою другу половину, то швидко запропонує їй руку і серце. Є тільки одна проблема: Рак зазвичай дуже любить свою маму і сильно пов’язаний з нею, тому він може запропонувати вам жити разом.

Тельці

Дружини таких чоловіків дуже рідко мають підстави скаржитись. Тельці дуже миролюбні. Хоча вони іноді вперті, але все ж в душі дуже ласкаві і романтичні.

Дружини Тельців повинні бути дипломатами – ці чоловіки традиціоналісти, тому ви повинні переконати його в тому, що він головний в сім’ї, навіть якщо це не так.

Джерело.

You cannot copy content of this page