Найкрасивіший зорепад року в ніч з 12 на 13 серпня: як виконати бажання по знаку Зодіаку

Серпневий зорепад – прекрасне видовище, яке в 2018 році відбудеться в ніч з 12 на 13 число. Не пропустіть цей дивовижний момент і обов’язково загадайте своє заповітне бажання. А щоб воно обов’язково виповнилося, дізнайтеся, як зробити це правильно по знаку Зодіаку.

Не кожному вдавалося вловити момент падаючої зірки. Однак уже з 12 на 13 серпня ви зможете побачити цілий зоряний дощ і точно загадати бажання. Астрологи вважають, що в цьому випадку вам допоможе ваш зодіакальний знак. З огляду на його особливості і характеристики, ви зможете виконати свою заповітну мрію вже найближчим часом. Експерти розкажуть вам, як загадати і отримати бажане кожному знаку Зодіаку.

Як виконати заповітне бажання
Загадуючи бажання, важливо враховувати не тільки характер, але і стихію вашого знака Зодіаку. Перш ніж приступити до реалізації своєї мрії, обов’язково сформулюйте її. Не варто загадувати відразу кілька бажань за один раз, інакше Всесвіт може відкинути ваші прохання.

Овни, Стрільці і Леви найкомфортніше почуваються поруч з вогнем. Тому яскравим представникам вогненної стихії загадувати бажання найкраще дивлячись на палаюче полум’я. Під час зорепаду необхідно вийти на вулицю, вибрати найбільш безлюдне місце для загадування бажання і розпалити невелике багаття. Як тільки ви побачите зоряний дощ, подивіться спочатку на вогонь, а потім на небо, а після цього озвучте своє бажання.

Головним помічником Раків, Скорпіонів і Риб у виконанні бажання є вода. Відповідно, озвучувати свою мрію найкраще біля водойми. Якщо ж поблизу таких місць немає, налийте стакан води, вирушайте з ним на вулицю і чекайте зорепад. Однак в цьому випадку після того, як ви скажете своє бажання, воду найкраще випити, а не виливати. Таким чином ви прискорите процес його виконання і дозволите вашій мрії втілитися в реальність набагато швидше.

Читайте також: 14 серпня – Медовий Спас: прикмети на щастя й удачу

Козерогам, Тельцям і Дівам знайти місце для загадування бажання значно простіше, ніж іншим знакам Зодіаку. Щоб виконати мрію, представникам земної стихії необхідно детально описати її на аркуші паперу, а потім під час зорепаду заховати листок біля якогось старого дерева. Не забувайте, що писати потрібно не більше одного бажання, інакше втілення всіх ваших забаганок вам доведеться чекати дуже довго.

Звичайно Водоліям, Стрільцям і Близнюкам краще всього вимовляти бажання під час вітру. Однак якщо погода під час зорепаду буде безвітряної, це не означає, що у вас не буде шансу виконати свою мрію. У цей день представникам повітряної стихії слід знайти найбільш відкриту місцевість і, дивлячись на зірки, вимовити своє бажання вголос. Незважаючи на простоту цих дій, ваша щира віра в чудо обов’язково посприяє виконанню вашої мрії.

Джерело.