fbpx

Найнапруженіші місяці – червень і вересень: ризик розлучень у цей час особливо великий. Гороскоп кохання на цілий рік

Овен

Вміти говорити «ні», безумовно, дуже корисно, але в новому році тобі потрібно навчитися говорити «так»: новим знайомствам, романтичним пропозиціям та своїм бажанням. Найвдалішими місяцями у любовному плані будуть квітень і жовтень: на вільних Овнів чекають знаменні зустрічі, а невільних – періоди повної гармонії, коли так і хочеться написати у статусі: «Життя вдалося».

До речі, обов’язково розповідай, що відчуваєш, не думай, що зрозуміють тебе без слів. Від твого вміння спілкуватися багато в чому залежатиме успіх на особистому фронті.

Близнюки

Рік обіцяє бути багатим на події, а все завдяки гармонійним аспектам планет статусу – Юпітера та Сатурна. Можливо, ти вирішиш покінчити з вільним життям, адже заміжжя – це також зміна статусу. А можливо, тобі захочеться підвищити свій рейтинг у професійній сфері.

Відкриємо таємницю: чоловік, із яким тобі захочеться пов’язати свою долю, підтримає твої кар’єрні амбіції. Придивися до ділового оточення – саме тут ти можеш зустріти майбутнього коханого.

Лев

Весь рік ти будеш схильною до ностальгії – тут постараються ретроградні планети. Тобі здаватиметься, що там, у минулому, залишилося щось важливе і справжнє – у всьому провина «рожева ретроспекція», що змушує бачити події з минулого у приємнішому світлі, ніж вони були насправді.

Ти можеш повернути старого партнера – ось тільки невдовзі переконаєшся, що вам зовсім не по дорозі. Але користь від такого возз’єднання все ж таки буде: принаймні, ти зрозумієш, що розлучилися ви не дарма. Романтичне щастя тобі принесе лише нове та незвідане.

Водолій

Майже весь рік ти відстоюватимеш особистий простір, що може призвести до самотності, адже твоя позиція «Я сама по собі» далеко не всім сподобається. Найнапруженіші місяці – червень і вересень: ризик розлучень у цей час особливо великий.

Зате в жовтні тобі захочеться, щоб твої особисті межі хтось переступив – ти отримуватимеш задоволення від того, що хтось планує твоє дозвілля, оплачує рахунки та вибирає за тебе страви з меню. Кінець року буде спокійним, гармонійним та наповненим любов’ю.

You cannot copy content of this page