fbpx

Найнебезпечніші чоловіки по знаку Зодіаку: тримайтеся від них подалі

Зустріти своє єдине кохання і бути з ним щасливою. Хіба не про це мріє кожна жінка? Але чому поруч з одним чоловіком у нас немов виростають за спиною крила, а з іншим ми відчуваємо себе як муха в павутині. Причому такі стосунки можуть тривати роками. Щастя вони не приносять, але і розлучитися з предметом пpиcтрасті ми не можемо.

Виявляється існують представники знаків Зодіаку встояти перед чарівністю яких майже неможливо, але і побудувати щасливе сімейне життя досить непросто. Чому так відбувається, і які представники гороскопу є найнебезпечнішими для жінок?

Скорпіон
Чуттєвий, спщкусливий і загадковий. Найголовніше для нього проникнути в вашу голову, а не в лiжкo. Хоча і від останнього не відмовиться, проявляючи в сeксi винахідливість і схильність до експериментів. Тонкий психолог і досвідчений маніпулятор, який буде майстерно смикати за нитки.

Ревнивець і власник, який не пробачить вам навіть натяку на зраду. Легко з ним не буде ніколи, Скорпіон терпіти не може коли все просто, і знайде спосіб ускладнити ваші стосунки, навіть якщо ніщо не віщує. Йому потрібен постійний надрив, драма. Тому, якщо ви шукаєте тиху сімейну гавань – це чоловік точно не для вас.

Водолій
Творча особистість з тонкою душевною натурою. Часто справляють враження доброзичливих і жалісливих. Але насправді виявляються егoїстами, яким до вас просто немає діла. Одружуються пізно так як найбільше цінують свободу і незалежність, до того ж їм дуже комфортно наодинці з собою.

Ретельно оберігають свій внутрішній світ, щоб не впустити туди навіть найближчих – і навіть якщо ви проживете з Водолієм не один десяток років, у нього в душі буде «кімната Синьої Бороди», в яку вам краще не входити. Із задоволенням дозволить вам себе любити і про нього піклуватися, але швидше за все від нього душевної теплоти і чуйності ви не дочекаєтесь.

Овен
Запальний і впертий. Для нього існує тільки дві думки – одна його, інша неправильне. Здатний на імпульсивні вчинки. Овен спочатку робить, а потім думає, про що, втім, часто надалі шкодує. Щирий і прямолінійний, може наговорити грубощів, схильний до поривів гнiву, під час яких стає aгресuвнuм.

Овен сприймає світ, як поле бoю і готовий домагатися бажаного. Жінка, яка знаходиться поруч з ним повинна розуміти, що він буде завжди намагатися домінувати. Якщо такий стан речей вас не влаштовує, тримайтеся від нього подалі.

Читайте також: Їх краще обходити десятою дорогою: три найнебезпечніші знаки Зодіаку

Риби 
Як правило, чоловіки Риби мають привабливу зовнішність, а також спoкyсливу загадковість. Надалі, коли ви вивчите його краще, зрозумієте, що це пов’язано з тим, що він часто сам не знає чого хоче, але впевнений, що ви повинні передбачати всі його бажання. Також Риби часто йдуть від реального світу в світ своїх фантазій, бувають образливі, сумніваються в своїх силах. Часто біжать від реальності за допомогою нездорових звичок. При цьому їм повністю протипоказаний aлкoгoль – коли випивають стають похмурими або схильними до істерик.

Такі відносини особливо болісні для впевнених в собі жінок, які знають чого хочуть від життя. Такий чоловік може легко потягнути вас на дно своїх сумнівів, змусити заплутатися і віддалитися від світу.

Джерело.

You cannot copy content of this page