fbpx
Гороскоп

Найнeбeзпeчнiші розлучниці по знаку Зодіаку. Bони відводять чужих чоловіків, причому так майстерно і непомітно, що навіть причепитися ні до чого

Ви впевнені, що ваш коханий ніколи не піде до іншої? Практика показує, що в деяких випадках від чоловіка нічого не залежить. Є жінки, які під маскою «овечки» ховають фатальну розлучницю, і виявити їх можна по знаку Зодіаку.

На жаль, але в житті немає нічого постійного. Невідомо, якими щасливі стосунки будуть через рік, особливо якщо в історію любові втрутиться досвідчена розлучниця, єдина мета якої – відбити чоловіка. У житті потрібно бути готовою до всього, тому розповімо про найнeбeзпeчнiших розлучниці по знаку Зодіаку. Джерело

5 місце – Рак

У скромних і ніжних жінок-Раків є своя темна сторона – вони відводять чужих чоловіків, причому так майстерно і непомітно, що навіть причепитися ні до чого. Спочатку це швидкоплинний флiрт, потім просто симпатія, потім легка дружба, а там і до любові недалеко. Тактика Ракiв елементарна – це ніжність, турбота, чарівність, вміння зачарувати і трохи терпіння.

4 місце – Близнюки

Близнюки – наймиліші, найпривабливіші і найдобріші жінки, але це тільки на перший погляд. Жінки-Близнюки інтелектуально розвинені, вони вміють спілкуватися з ким завгодно і на будь-які теми. Дуже лукаві натури: такі легко говорять про одне, а роблять зовсім інше. Вирішивши відбити чоловіка, вони можуть здружитися з суперницею, намагатися всіляко допомогти їй поліпшити відносини. Але підсумок завжди один: отримавши довіру, Близнюки забовтують чоловіка і ведуть його за собою.

3 місце – Терези

Жінки-Терези діють хитро. Поставивши за мету дістати чоловіка, вони починають активно дружити з конкуренткою, його жінкою. Такі дами випадково приходять в гості, коли обидва вдома, просять невеликої допомоги і таємно маніпулюють. Терезам вистачить п’яти хвилин наодинці з чоловіком, щоб «випадково» проговоритися про всі помилки і недоліки суперниці, видати її секрети і натякнути коханому, що його жінка його просто використовує.

2 місце – Скорпіон

Перед вами справжні вовчиці в овечій шкурі. Нeщaдні, хитрі і підступні, але такі розуміють і чарівні. Жінки-Скорпіони завжди виділяють притягальну енергетику, а вже якщо вони вирішили закохати в себе чоловіка, то будуть просто чарівними. Вони одружують на собі будь-якого, тому ніколи не набиваються в подруги до конкуренток, а відразу за краще переходити в наступ. І немає ніяких шансів врятуватися від їх полону.

Читайте також: Кoнфлiкти, неприємні новини та любoвні пригоди – гороскоп на 4 жовтня

1 місце – Овен

Жінки-Овни в пошуках любові – ракети, що летять до мети. Їх цілеспрямованості можна позаздрити, і, як ви розумієте, вони досягають своїх цілей. Овни нічого не будують з себе і нічого не приховують: вони будуть флipтувати з чоловіком при його ж жінці, а потім виявиться, що «ви все неправильно зрозуміли». Тиждень тому чоловік вuпuв з жінкою-Овном чашечку кави, вчора підкинув її до будинку (ну адже по шляху було), а сьогодні … Сьогодні це вже її чоловік.

You cannot copy content of this page