Найнеприємніший місяць буде для Близнюків. Астрологічний прогноз на березень 2022 за знаками Зодіаку

Овен

Навколишні будуть сумніватися у вас та у ваших успіхах. Якісь ваші здобутки ставлять під сумнів. Це може дуже сильно зачепити. Однак не слід приймати все, що відбувається, близько до серця. Прислухайтеся виключно до тих людей, які вам справді дорогі.

Телець

Переважна домашня рутинна діяльність. Виникне можливість вирушити у подорож і отримати чимало вражень, але реальної необхідності займатися чимось подібним немає. Тельці будуть впевнено і щасливо почуватися саме під рідним дахом.

Близнюки

Близнюкам належить побувати у безлічі неприємних для себе обставин. Можна нарікати на долю, а можна діяти рішуче та вийти переможцем. Зірки закликають не почуватися винними за обставин і рішуче брати будь-які ситуації до своїх рук.

Рак

Місяць підштовхує Раків до самовираження у творчості. Якщо ви повні ідей, настав час почати їх втілювати. Якщо ідей немає, то зараз вони виникнуть. Деяким Ракам буде набагато приємніше навіть не творити, а просто отримувати задоволення від споглядання чужих робіт.

Лев

Леви повинні взяти паузу у своїх справах. На щастя, обставини до цього мають. Останнім часом ви дуже багато на себе поставили і потребуєте повноцінного відпочинку. Насолоджуйтеся тишею та спокоєм. Ваші великі здобутки ще попереду.

Діва

Дівам належить багато спілкуватися зі своїми старими близькими знайомими. Намагайтеся витягти з цього максимум позитивних емоцій. Можливо, вам доведеться допомогти комусь із друзів. Якщо ви зробите це, не шукайте в цьому вигоди та подяки – дійте безкоштовно.

Терези

У терезів можливі складнощі з якимось великим проектом. Відступати не слід. Змінюйте підхід. Можете дати собі невеликий перепочинок. Але головне – не здавайтеся! Ситуація у вас під контролем, а під рукою є всі необхідні ресурси для того, щоб перемогти.

Скорпіон

Скорпіони зіткнуться зі спокусою перекласти відповідальність на когось іншого. Не слід робити так, оскільки наслідки цих дій будуть невигідні саме для вас. Змиріться з тим, що вже минуло, і дайте собі обіцянку не повторювати тих помилок, які ви встигли зробити.

Стрілець

Початок місяця вийде дуже напруженим. Ви маєте багато працювати, але розраховувати на сильну фінансову віддачу не варто. У середині місяця ви можете знайти для себе новий вид діяльності, і це значною мірою змінить ваше становище на краще.

Козеріг

Вам буде корисно згадати взяті на себе зобов’язання. Якщо їх не виконати, наслідки можуть виявитися несприятливими для вас. І навпаки: якщо ви впораєтеся з тим, з чим повинні, результати ваших старань найсприятливішим чином позначаться на якості вашого життя.

Водолій

Ваші старання зі зближенням з якимись людьми або якоюсь людиною виявляться марні. Найкраще не прагнути кудись геть, а зосередити зусилля на власному розвитку. Це буде найбільш раціональним та перспективним рішенням для вас, так що дійте.

Риби

Вам належить винести уроки з уже скоєних помилок. Якщо ви зробите правильні висновки, попереду на вас чекає приголомшливий успіх. Дійте і нічого не бійтеся. Ближче до кінця місяця ви можете отримати непоганий фінансовий прибуток. Розумно буде побалувати себе якоюсь покупкою.