Найпримхливіші жінки за знаком Зодіаку. Їх ще не кожен і витримає

Діва

Жінок-Дів навряд чи можна назвати лише примхливими, вони ще й досить вимогливі. До речі, це допомагає їм отримати бажане.

Діви завжди критикують свого опонента. Вони ніколи не забудуть, чому вони гніваються, і не втратять нитку дискусії, поки не пояснять, що їм потрібно. Але їм не подобається, коли їх надмірно контролюють, вони постійно тікають від тотального контролю та волі, нав’язаної іншими.

Для таких жінок важливо, щоб їх партнер заробляв багато грошей. Це пояснюється не прагненням до прибутку, а бажанням бути у стосунках з рівноправним партнером, адже Діва вимагає від себе великої праці та відповідальності.

Овен

Жінки-Овни за примхами дуже схожі на дітей. У дитинстві вони думали, що немає кращого за них, а це означає, що вся увага повинна приділятися лише їм. Ці жінуи миттєво ображаються, коли розуміють, що хтось не вважає їх винятковими.

Однак у цієї медалі є й інший бік – Овни швидко заспокоюються. Після гніву вони можуть швидко переорієнтуватися і направити свою енергію в зовсім інший бік. Коли Овни жадають нових вражень чи емоцій, вони можуть продемонструвати характерну силу знаку.

Скорпіон

Жінки-Скорпіони дуже загадкові, вони ерудовані і дуже розумні. Такі жінки вміють привертати увагу чоловіків і завжди швидко досягають бажаної мети. За своїми примхами ці жінки можуть обвести партнерів навколо пальця, для них тут абсолютно немає рівнів. Якщо жінка-Скорпіон чогось не отримує, вона може з цим змиритися, але тоді життя її партнера більше не буде вкрите пелюстками троянд. Вони будуть змушені платити за свою байдужість до Скорпіона.

Риба

Риби дуже мрійливі, вони буквально живуть у фантастичному всесвіті. Ось чому Риби вимагають від свого партнера відповідності їх ступеню винахідливості та креативності. Партнери також повинні вміти мріяти і втілювати мрії деяких Риб в реальність. Риби люблять прикидатися слабкими і безсилими, щоб інші вирішували їх проблеми. Однак, якщо ви образите Риб або згадаєте про її слабкості, вона миттєво розсердиться і покаже свій далеко не шовковистий характер.