fbpx

Найщасливіші знаки зодіаку, яким неодмінно усміхнеться доля вже до кінця осені

Рак

Представники цього знаку досягають всього самі. У тому числі нірвани. Щастя Раки сприймають як якусь мету, як завдання, яке потрібно вирішити. Схема “лежу, нічого не роблю, і щасливий” до них зазвичай не застосовується – це занадто просто, навіть підозріло для Раків. Тому на щастя вони йтимуть, незважаючи ні на що.

Терези

Терезам постійно щось заважає розслабитися. Здається часом, що вони самі бояться відпустити ситуацію і припинити стежити за тим, що відбувається, перестати думати і рефлексувати. Вимоги на щастя у Терезів позамежні: ні успіх, ні гроші, ні ще якісь інші очевидні маркери не гарантують їм спокою.

Що ж тоді? А всякі дрібниці. Або просто випадковість. Просто їхавши у маршрутці, тай дивлячись у вікно можна відчути себе щасливим.

Стрілець

Стрільці – знаки настрою. Цим все сказано. Причому ці зміни, як правило, не мають причин, просто в один момент Стрілець щасливий і стрибає до стелі, а через секунду сидить і похмуро оглядає чорно-білі околиці. Ну що ти з ним зробиш, з таким.

Скорпіон

Скорпіон, як і Терези, весь час шукає причини не розслаблятися, навіть якщо хоче бути щасливим. Його постійно щось глине, і як правило, це речі, явища, події, люди, які зовсім на те не заслуговують. Щастя для Скорпіонів – це тиша, самотність та улюблена справа. З таким набором йому нічого не завадить і не відверне, решта — так, може.

You cannot copy content of this page