fbpx
Культура

Найсміливіші плани на місяць і бажання слід загадувати саме сьогодні – 1 серпня особливий день, коли все, що побажаєте неодмінно здійсниться

Кожен Новий Місяць – це час, коли астрологи радять робити кроки до мрії, прагнути до яскравих звершень і відмовлятися від усього негативного і того, що несе негативну енергетику. 1 серпня Молодик у Леві. День обіцяє бути незабутнім.

Перша місячна доба серпня – це день, коли багато відчують себе на місці героїв прислів’я «з корабля – на бал». Місяць у Леві, в аспекті З’єднання з Марсом. Цей аспект є в астрології гармонійним, однак не можна заперечувати, що він зав’язаний на Червоній планеті – енергійна, рішуча і вольова. Зодіакальний Лев доповнить її прагненням проявити себе, зайняти високі позиції в ієрархії, підкреслити свої достоїнства і отримати привілеї. Словом, день досить амбітний, щоб змінити життя на краще. Джерело

Що можна робити на Молодик 1 серпня

Прагнути до лідерства в будь-якій сфері. У цей день можна брати на себе головні ролі і не боятися зобов’язань: під лежачий камінь вода не потече. Це щасливий день для тих, чия рідна стихія – конкуренція. Спортсмени, які готуються до змагання, захочуть провести тренування і викладуться на всі сто. Музиканти, у яких попереду прослуховування, проведуть репетиції з користю і значним результатом. Здобувачі 1 серпня зможуть проявити себе на співбесідах з кращого боку.

Планувати справи на місяць. У серпні 2019 року план – не просто аркуш паперу з пунктами, які ніхто не виконає і забуде через кілька днів. Цього разу можна зробити планування ефективним інструментом. Чим реалістичніші і простіші підпункти, тим краще. Крім того, впорядкованість на Новий Місяць стане запорукою гармонійного і вдалого серпня.

Творити. На коні будуть ті, чиї справи пов’язані з креативною жилкою, з творчістю і фантазією: дизайнери (неважливо, сайтів, листівок або одягу), художники (а з ними і архітектори, і декоратори, список професій досить широкий), режисери, письменники і журналісти, швачки і творці декору ручної роботи. Тим же, чия робота далека від творчих поривів, можна приділити трохи часу креативному хобі: ефект 1 серпня схожий з медитативним.

Відпочивати. З поправкою «активно», звичайно, тому що пасивне сидіння перед телевізором або монітором комп’ютера ні Лев, ні Марс неспроможні заохотити. А ось зустрічі з друзями, вечірки, танці, походи в кіно і прогулянки на свіжому повітрі, романтичні побачення – все це входить в широкий перелік сприятливих справ в цей Молодик.

Проводити обряди і ритуали. Для різного роду енергетичних практик 1 серпня підійде найкращим чином. Експерти радять ритуал на виконання бажання в Молодик.

Чого не можна робити 1 серпня

Боятися змін. Сумніваючись, перестраховуючись і до вечора зважуючи всі «за» і «проти», можна упустити щасливі квитки і козирі, які дає в руки сама Доля.

Перепрацьовувати. Це зворотна сторона медалі. Марс – планета енергійних, активних і самодостатніх людей, так що багато хто захоче цього четверга перевернути гори. Перетворюватися на трудоголіка все ж не варто: на все свій час, і вечір краще присвятити відпочинку.

Читайте також: Мама притисла до стінки і я купив обручку для подруги, а потім заїхав у квітковий магазин і моє життя змінилось

Злитися. Негатив – поганий помічник у будь-який день, але саме сьогодні негативна енергетика особливо шкідлива, вона буквально веде до саморуйнування. Під час Нового Місяця небесні сили особливо прислухаються до нас, дивляться, чим наповнена наша душа, яку мету ми перед собою ставимо. І якщо в цей день всі наші думки зайняті заздрістю, бажанням зачепити, образити, помститися або іншим негативом, то цим негативним спектром і забарвиться весь серпень. Звичайно, краще такого не допустити.

Почну щось важливе, але потім, у вихідний, у вересні, з понеділка і так далі – такий номер в цей Молодик не пройде. Лев не з тих, хто переносить справи на завтра, боячись відмови, невдачі або складнощів. У хоробрості йому не відмовити, так що варто рівнятися на неї 1 серпня.

You cannot copy content of this page