Найсприятливіший час для збільшення грошей 22.02 – 28.02.2022. Точне передбачення

Карта фокусника – це насамперед енергія творення. Це сміливість і впевненість у собі в нових вчинках. Він прагне братися за виклики, з впевненістю, що вони зможуть привести до успіху. Незвичайне мислення, творчість, винахідливість, креативність. Нові ідеї, які проростають у вашій голові, а також ініціативу їх реалізувати. Чарівник не чекає, чарівник працює. Йдеться також про фізичну активність, потенціал, міцне здоров’я та бадьорість.

Фокусник оголошує тиждень, у якому, перш за все, ми будемо наповнені позитивною енергією, впевненістю в собі, а також вірою в наші нові ідеї та концепції. Ця впевненість у собі дозволить нам помітити потенціал у нас і навколо. Фокусник — класичний приклад людини, яка може зробити щось з нічого. Це все полягає в тому, щоб побачити ці можливості всередині себе. У цей час розкривається енергія творчості. Тому ми можемо раптово пережити так зване «одкровення». Ми бачимо свої переваги і починаємо їх розвивати.

Чарівник поступово відкриває нові сили, переважно в собі. Але воно також може знайти вихід із будь-якої, навіть найскладнішої, ситуації. Завдяки цьому енергетика допоможе нам у цей час вирішити та закрити всі питання, які стоять на шляху нашого розвитку. Важлива річ Це сприятливий час, щоб проявити ініціативу, щоб розвиватися. Зараз не час бути пасивним і чекати, коли щось станеться або зміниться. Ви зрозумієте, що ваш успіх буде залежати від ваших рішень і дій. Тому беріть справу в свої руки і творіть.

А що стосується самої творчості, то цей тиждень буде сприятливим для всіх художньо-творчих занять – тих, у які можна пограти своєю уявою, захопитися фантазіями та перекласти реальні заняття. Ідеальний час для розвитку своїх інтересів і захоплень. Ви повірите, що хобі також може стати вашим заняттям, завдяки якому ви зможете заробляти.

У коханні це період захоплення, експериментів і пробування нового. Чарівник любить перевіряти, куштувати і переживати. Тому партнерські відносини в цей час можуть пожвавитися, коли ви проявите ініціативу і запропонуєте своїй другій половинці цікаві, нетрадиційні ідеї для спільного проведення вільного часу. Однак будьте обережні з новими знайомствами. Чарівник може бути чудовим маніпулятором. Він може використовувати свою зовнішню і внутрішню чарівність, щоб зачарувати людину, яка йому цікава. На жаль, згодом може виявитися, що довгострокових планів на спільне майбутнє немає.

Карта Чарівника віщує успіх у справах і професійних справах. У цьому випадку ваші успіхи будуть залежати від вашої ініціативи. Продовжуйте свої оригінальні концепції. Ви легко зможете переконати інших людей у ​​своїх ідеях. Ви також можете очікувати більших фінансових надходжень, хоча з такою енергією ви можете швидко інвестувати їх.