fbpx

Найсприятливіший день для починань. Що можна і що не можна робити в день літнього повного місяця

Великий Місяць, що сяє на небосхилі в червні, називається Полуничним або Суничним з очевидної причини: перший літній місяць – початок ягідного сезону. Крім того, схід повного Місяця в цьому місяці збігається з супермісяцем — тобто Місяць у цей період здаватиметься особливо великим і яскравим, що робить енергію повного місяця ще сильнішим.

Червень 2022 року багатий на кілька важливих астрологічних подій, які вплинуть не лише на найближчі чотири тижні, а й на майбутнє. Експерти впливу небесних тіл на життя кожного знаку зодіаку попереджають: будьте готові до особистої трансформації.

Повня червня не впливає на кар’єру, фінанси та здоров’я, тому можна сміливо робити великі покупки, позичати, оформляти кредити та інвестувати, хоча не варто розраховувати на значні фінансові надходження. У плані відносин прогноз позитивний, з одним лише застереженням – уникайте різких слів і вчинків.

Особливу увагу приділіть складанням планів. Тим, хто давно наважувався розпочати щось нове, треба діяти: період повні — найсприятливіший час для починань. Це стосується як нового проекту, так і звільнення з нелюбимої роботи. Важливо, щоб ваші дії приносили не лише зиск, а й задоволення.

Водночас у цей день можуть проявлятися перепади настрою, які негативно вплинуть на стосунки з колегами та близькими. Намагайтеся протягом дня стежити за негативними сплесками і не вступати у виробничі перепалки.

You cannot copy content of this page