fbpx

Найсильніше вплив останнього місяця літа відчують на собі Леви, Козероги і Риби. Їх буде супроводжувати удача у всіх починаннях. Але деяким знакам серпень принесе проблеми. Ось кому саме

Близнюки

В кінці літа Близнюки відчують на собі наслідки ліні. Їм потрібно в терміновому порядку надолужити згаяний час і повністю зосередитися на роботі. На відпочинок розраховувати не варто.

Рак

Ракам теж не слід розраховувати на відпустку. На них чекають конфлікти з близьким людьми та колегами. Запорукою успіху в складних ситуаціях стане дипломатія і вміння знаходити компроміс.

Діва

Представникам цього знака серпень принесе з собою проблеми зі здоров’ям. Дівам варто бути обережними з вогнем та екстремальними видами спорту. Зірки попереджають. потрібно бути уважними.

Водолій

А ось Водоліям краще відмовитися від довгострокового планування і покластися на волю долі. Крім того, в серпні їм доведеться балансувати між власними бажаннями та очікуваннями оточуючих. Астролог порадив шукати компроміс і нагадав, що вихід є з будь-якої ситуації.

You cannot copy content of this page