Найточніше передбачення астролога. Гороскоп: яким буде 2022 рік для народжених на стику знаків зодіаку

Люди, яким пощастило народитися на самому кінці або на початку зодіакального будинку, можуть поєднувати в собі ознаки свого і сусіднього знаку. Таке явище називається куспідом. Зрозуміло, точна дата народження визначає і точний знак, але саме на межах сузір’їв виявляються риси двох зодіакальних символів.

Як дізнатися, чи народилися ви в зодіакальному куспіді, і якщо так, то що це означає? Обчислити інтервал нескладно. Він зазвичай триває три дні до завершення знаку і три дні після початку наступного.

Куспід Козеріг – Водолій: 16–22 січня

Це дуже таємниче поєднання. Такі люди сильно схильні до настроїв і виявляють риси куспіда в залежності від поточного стану. У наступному році переходи між комунікабельністю і замкненістю дозволять мудріше розпорядитися шансами на зростання якості життя. А вміння абстрактно та широко мислити для Козерога та Водолія дасть можливість побачити приховані тенденції.

Куспід Водолій – Риби: 15–21 лютого

І так висока чутливість Водоліїв буде багаторазово посилена артистизмом Риб. У 2022 році настане пік художнього таланту цих знаків. Якщо ви складаєте вірші чи музику, то ваша творчість стане особливо помітною у другій половині року. Цілком можливе зростання заслуженої популярності серед ваших шанувальників.

Куспід Риби – Овен: 17–23 березня

Ви вже мали відчути, що новий рік приніс вам душевні пошуки. Для Риб і Овна така невгамовність наростатиме всю зиму і весну, і лише на початку літа свідомість поступово прийде в норму. Пам’ятайте, що у 2022 році вашою найсильнішою рисою характеру – наполегливістю – керуватимуть співчуття та уважність до людей. Цілком можливо масштабне оновлення життя. І цього не варто боятися, адже переродження завжди приносить багато емоцій, а з ними приходять яскраві позитивні події.

Куспід Овен – Телець: 16-22 квітня

Стик Овна та Тельця – один із найсильніших. Люди, народжені в інтервалі з 16 по 22 квітня, мають вроджену безстрашність Овна і сильну харизму Тельця, що робить такий куспід сильним і грізним лідером. 2022 дає для прояву цього поєднання максимально багато енергії. Ніякі інші знаки не можуть зрівнятися з потужним потенціалом стику знаків Овна та Тельця.

Куспід Телець – Близнюки: 17–23 травня

Емоційна чарівність Близнюків поєднується із духовною силою Тельця. Така суміш властива тим, хто народився між 17 та 23 травня. Потенціал 2022 року розкриє та посилить це поєднання. Куспід Близнюків і Тельця буде невтомним у роботі та наполегливим у особистому житті. Ваші колеги та друзі весь рік будуть під вашою чарівністю та харизмою. Скористайтеся цим для зміцнення позицій у всіх проявах життя.

Куспід Близнюки – Рак: 17–23 червня

Вплив цього зодіакального куспіда означає, що ви є втіленням прекрасного друга чи партнера. Народжені на стику знаків Близнюків та Раку можуть бути кокетливими та безтурботними, але одночасно відданими та турботливими. 2022 принесе багато спокус, і, можливо, деяким з них можна піддатися. Адже життя не так часто дає причини веселощів. Проте будьте обережні із фліртом, особливо на роботі.

Куспід Рак – Лев: 19–25 липня

Чуттєвість Рака і фундаментальність Лева, що поєднуються, в 2022 році можуть стати перешкодою в починаннях. Підвищена енергія нового періоду призведе до коливань та невпевненості, а це ускладнює прийняття рішень. Першу половину року куспіду Рака та Лева доведеться шукати внутрішню гармонію, і лише наприкінці літа вона може бути досягнута. Початок нових робочих проектів краще відкласти або доручити їх реалізацію комусь із колег, ставши на якийсь час веденим. Ви завжди встигнете перехопити кермо правління, коли позбавитеся нерішучості.

Куспід Лев – Діва: 19–25 серпня

2022 додасть куспіду Лева і Діви додатковий стимул завойовувати нові простори та території. Лідерські якості, посилені продуманістю та увагою до людей, перетворюють таких людей на ідеальних керівників, політиків та глав сімейств. Куспід Лева і Діви може бути наполегливим і владним, не відволікаючись на дрібниці та перешкоди. Краще не вставати у них на дорозі і не намагатися гальмувати – це марно.

Куспід Діва – Терези: 19–25 вересня

Складний куспід. Таким людям непросто поєднувати нерішучість Терезів і замкнутість Діви. Однак саме у 2022 році з’явиться шанс посилити цілеспрямованість Діви та отримати можливість влаштувати не лише своє особисте життя, а й знайти нову чудову роботу. Потрібно лише вчасно ухвалити правильне рішення.

Куспід Терези – Скорпіон: 19–25 жовтня

Чарівність Терезів і цинізм Скорпіона наділяє такий куспід дуже складним набором рис характеру. З ними завжди непросто. У 2022 році Скорпіон посилить свій вплив, і це може бути як проривом, так і відкатом назад. Перед тим, як щось сказати або зробити, важливо продумати наслідки. Можливо, від якихось дій і слів доведеться відмовитись, щоб не нашкодити ні собі, ні своїм близьким. Але загалом рік не обіцяє серйозних катаклізмів.

Куспід Скорпіон – Стрілець: 18–24 листопада

Для поєднання властивостей Скорпіона і Стрільця рік, що настав, може виявитися революційним – особливо у справах. Багато енергії, багато завдань. Прийдеться відривати час від сну, щоб усе встигнути. Потрібно скористатися нагодою і досягати підвищених цілей. В особистому житті все скромніше, але і тут прогнозуються кардинальні зміни – можливі великі покупки.

Куспід Стрілець – Козеріг: 18–24 грудня

Такому куспіду можна позаздрити, адже у 2022 році посиляться дві якості від обох знаків – інтуїція та розважливість. Легкість, з якою така людина плануватиме і втілюватиме плани в життя, вражає уяву. З боку деякі рішення будуть здаватися чарами, якщо не знати, що поєднання просунутої логіки та прокачаної інтуїції – це найкращий метод, яким володіє лише куспід Стрільця та Козерога.