Найвірніші жінки за знаком Зодіаку. Кращих дружин годі й шукати

Довіра – це основа будь-яких відносин, будь то дружба чи кохання. Намагайтеся завжди робити так, щоб у вас з партнером було якомога менше секретів один від одного.

Лев

Представниці цього Знака Зодіаку вважаються одними з найбільш вірних, але не тому, що їм може докучати совість, а тому що вони дуже піклуються про свою репутацію. Їм дуже важливий імідж, а бути вірною дружиною або жінкою для них завжди важливіше, ніж щось інше. Джерело

Левиці просто не можуть допустити, щоб їх авторитет постpaждав через подружню невірність. Вони не тільки не будуть зраджувати самі, але і не допустять зради з боку свого партнера. Якщо таке станеться, найімовірніше, Левиця наважиться на розлучення, навіть якщо дуже кохає чоловіка.

Рак

Жінки-Раки люблять пофлipтувати, але вони ніколи не дозволять своєму сімейному щастю розбитися через це. У пріоритеті у Раків завжди сім’я. Навіть бізнес або роботу вони готові кинути заради своїх рідних і коханих.

Шлюб і любов для Раків – це сакральне, святе, тому зраду вони вважають недозволеною. Немає нічого важливішого вірності – так уже влаштовані ці жінки. Мало хто зустрічав Раків, здатних на зраду, так що такі дами будуть ідеальним вибором для будь-якого сім’янина. Це один з найбільш ревнивих Знаків Зодіаку, але Раки ніколи не дають іншим приводу відчувати це почуття. Їм не з чуток відомо, наскільки важко жити з ревнощами в серце.

Скорпіон

Скорпіони – дуже вітряні жінки, але тільки до тих пір, поки не зустрічають справжню любов. Вони вступають в шлюб з тими, хто їх гідний. Рідко буває так, що інтуїція їх обманює. Якщо це трапляється, то Скорпіони, як і Леви, не будуть шукати бажане на стороні: вони спробують вирішити проблему в стосунках.

Жінки-Скорпіони не зрадять, бо у них є чіткі моральні принципи. Якщо стосунки відживають свій вік, Скорпіони довго переживають і терплять, але не доводять до такого стану, коли ними користуються у відкриту. У них є не тільки терпіння, а й почуття власної гідності.

Читайте також: 5 найвірніших знаків Зодіаку

Овен

Овни дуже легко закохуються, їм може подобатися відразу кілька чоловіків. Вони можуть зустрічатися з ними, але якщо їм вдається знайти того, в кого вони закохуються по-справжньому, це назавжди. Овни вони не будуть зраджувати і брехати своєму чоловікові. У разі неналежного ставлення вони просто розлучаються, хоча можуть дати другий шанс.

Овни навіть не розглядають можливість зради, але можуть пробачити її своєму чоловікові – настільки сильна їх любов, прихильність і вірність. Але це можливо лише одного разу. Повторних помилок дами-Овни ніколи не пробачають.