fbpx

Найвредніша свекруха по знаку Зодіака: як знайти до неї підхід

Про відносини зятя і тещі складають анекдоти, а ось про свекрух розповідають лише близьким подругам по секрету, тому що це абсолютно не смішно. Які свекрухи найшкідливіші, розповість гороскоп.

Найкраща свекруха – це та, яка живе від вас за багато кілометрів. Причому чим далі відстань, тим краще відносини. Хоча, звичайно, є винятки, коли невістка і свекруха живуть душа в душу. Під якими сузір’ями народжуються самі прискіпливі та вибагливі свекрухи знають астрологи.

Рак. Найголовніше для Жінки-Рака – це її сім’я і затишок в домі. Тому мама чоловіка буде часто приходити до вас з ревізією, вчити вас вести домашнє господарство і виховувати дітей, а також телефонувати по десять разів на день цікавлячись чи надів шапку і що їв на сніданок її синочок.

А якщо додати до цього її неймовірну проникливість, емоційну чутливість і образливість, то стає зрозуміло, що підтримувати хороші відносини буде нелегко. Спробуйте хоч раз забути привітати маму чоловіка з Днем народження, загладити провину перед злопам’ятним і образливим Раком буде дуже непросто.

Читайте також: Два найбільш небезпечних знака Зодіаку – хто вони?

Овен. Жити з авторитарним Овном дуже непросто. Вона не буде маніпулювати і плести інтриги, вона скаже вам все в обличчя. Овен прямолінійний і впертий. Існує дві точки зору: одна її, друга неправильна. Тому ваша думка про те, як правильно пекти пироги, виховувати дитину і спілкуватися з чоловіком враховуватися не буде. Сперечатися з Овном собі дорожче. Вона з усіх сил намагатиметься контролювати все ваше життя при цьому чекаючи подяки, адже вона робить все це заради молодої сім’ї, самі то ви ніяк не впораєтеся.

Діва. У пунктуальною і педантичною Діви все розкладено по поличках, в усьому повинні дотримуватися правила і ніяких імпровізацій. Щоб сім’я її сина жила «по-людськи», вона не покладаючи рук буде намагатися вам допомогти в основному цінними порадами та рекомендаціями.

Адже ви самі не знаєте, чим годувати чоловіка і дітей на сніданок, і як правильно варити вівсянку. І навіть, коли вам буде 40 років свекруха буде продовжувати вчити вас і наставляти. Заспокоїться вона лише в тому випадку, якщо перейметься до вас довірою і буде впевнена, що ви все робите правильно. Але це буває досить рідко.

Джерело.

You cannot copy content of this page