fbpx

Наприкінці січня 6 із 12 знаків Зодіаку чекає бурхливий роман

Телець

Великий шанс на новий роман наприкінці місяця Тельці. Завести його буде легко, адже жінки та чоловіки цього знаку відрізняються вмінням створювати навколо себе тепло та затишок.

Найчастіше саме це приваблює до них протилежну стать. Не виключено, що Тельці постануть перед питанням вибору найбільш підходящої кандидатури на роль нового партнера. Довго проводити кастинг не варто, можливі кохані можуть просто злякатися відмови та втекти.

Лев

Як завжди, неповторні та привабливі будуть Леви. До кінця місяця їхнє особисте життя піде в гору. Це стосується насамперед тих, хто зустрічав новий рік на самоті. Наприкінці січня кардинально змінить життя Левів.

Їх чекає як мінімум яскравий, але скороминущий роман. Як максимум, деякі зможуть отримати довготривалі стосунки. Тут все залежить від бажання самих Левів, цілком можливо, деякі вже готові створити сім’ю.

Терези

Завжди спокійні та розважливі Терези наприкінці січня можуть закохатися, як підлітки. Нові відносини будуть яскравими та цікавими. Багатьом Терезам вони допоможуть розкрити в собі щось нове. Найважливіше, у відносин, що склалися, буде непогана перспектива.

Особливо пощастить тим, хто зверне увагу на когось із давніх друзів, схоже, що дружні стосунки настав час переводити в романтичні.

Скорпіон

У вир кохання з головою кинуться Скорпіони. Випадкове знайомство може перерости в бурхливий і тривалий роман. Схоже, що для Скорпіонів настав час кохання з першого погляду, хоча знайдуться й ті, на кого чекає розчарування.

На жаль, не всім вдасться створити міцний союз надовго. Січневі романи багатьох Скорпіонів об’єднуватиме одне – їх яскравість. У деяких таке буває всього раз у житті, не проґавте момент.

Козеріг

Дочекалися свого часу Козероги. Особливо пощастить тим, хто давно завершив колишні стосунки, а ось розпочати нові не поспішав. Вони можуть розраховувати на роман із кимось із давніх друзів чи нових знайомих.

Єдине, чого слід утриматися, – це кілька романів одночасно. З цього нічого доброго не вийде, лише зайва втрата часу та душевних сил.

Якщо вже починати стосунки, то одні-єдині. У них буде всього в міру: любові, романтики та ніжності.

Риби

До нового роману майже завжди готові Риби. Кінець січня не стане винятком. Для багатьох із них кінець місяця ознаменується новим романом. Особливу увагу Рибам варто звернути на колег.

Службовий роман – це найкращий варіант для Риб. Щоправда, не варто афішувати свої стосунки в колективі хоча б спочатку, зайві плітки ні до чого доброго не приведуть.

You cannot copy content of this page