fbpx

“Наречена впала”: Автор весільних фото Меган і Гаррі розповів, в яких умовах йому довелось працювати

У фотографа Алекса Любомирські на кожну з фотографій було лише 3,5 хвилини.

Автор офіційних весільних фотографій принца Гаррі і Меган Алексі Любомирські поділився, як проходила фотосесія.

Першим фотограф прокоментував знімок, зроблений в чорно-білому кольорі, де герцог і герцогиня Сассекські відображені, сидячи на сходинках.

За словами Любомирські, на цей знімок у нього було всього 3,5 хвилини, оскільки все, що відбувалося, було підпорядковано суворому розкладу.

“Це був один з тих магічних моментів, коли все складається як треба. Я сказав їм: “Перед тим, як ви підете, сядьте на сходинки”. І тут Меган впала на ноги Гаррі, вони розсміялися, і це був потрібний для мене момент. Вони були дуже виснажені, думали, що фотосесія закінчена, але я зробив кадр”, – згадав Алексі, пише Hеllo.

Також фотограф розповів, як зробив спільну фотографію подружжя в оточенні подружок нареченої і квіткових пажів. Серед них були і діти принца Вільяма і Кейт Міддлтон – Джордж і Шарлотта.

Читайте також: 10 найдивніших королівських заборон: що Меган Маркл не зможе більше робити після весілля

Всі були вражені, як Любомирські вдалося змусити майже всіх дітей дивитися в кадр, та ще так широко посміхатися.

“Мені не хотілося, щоб у нас вийшов портрет в стилі спортивної команди або армійське фото – ідеально вибудуване і суворе. Ми разом подумали над тим, як знімку можна надати ритм і внести асиметрію. В результаті ми досягли цього самими звичайними рішеннями – нічого з розряду надзвичайного: когось ми попросили сісти, когось встати, на загальному фото ми посадили Шарлотту на коліна до герцогині Кембриджської. Вийшло вдало! ” – поділився фотограф в коментарі ВВC.

Джерело.

You cannot copy content of this page