fbpx
Життя

Наречений дізнався про зpаду нареченої і влаштував їй справжній “сюрприз” на весіллі: Присутні втpатили дaр мoви

Весілля було організоване на 300 гостей. Офіційна церемонія вже закінчена, настав час святкувати. Наречений піднявся на подіум, щоб з урочистою промовою звернутися до присутніх гостей. Він дякує всім, хто приїхав і підтримав під час весілля, особливо тим, хто приїхав здалеку.

Особливо хотів би висловити подяку родині і родичам нареченої, які організували це свято і присутні на цьому прекрасному весіллі. Величезне спасибі всім за подарунки і за все, що вони зробили. Кожному з гостей він хотів би піднести подарунок особисто від себе, тому до сидіння кожного стільця, знизу, прикріпив подарунок для кожного – конверт. Він просить всіх відкрити конверти.

Усередині кожного конверта була фотографія розміром 8×10 см, на якій зображений свідок нареченого, який кoхaється з нареченою. Наречений підозрював дівчину у зраді і скористався послугами приватного детектива, який за кілька тижнів до урочистої дати провів розслідування.

Потім наречений ще трохи постояв на подіумі, щоб поспостерігати за реакцією присутніх, потім обернувся до свідка і сказав: «Іди ти!», після чого повернувся до своєї нареченої і вимовив: «Іди ти!» Після цього він подивився на приголомшених гостей, сказав: «Я покидаю вас, шановні» і пішов.

Читайте також: Живіт рости буде, його не сховаєш: Чоловік повернувся, але любити його я вже не можу

Розлучення він оформив в найближчий понеділок.

На відміну від більшості пар, які, отримавши таку інформацію, тут же розривають усілякі відносини, цей чоловік холоднокpовно «витримав» всi весільні приготування і урочисту церемонію, не моргнувши оком.

Результати його «холодної» помсти:

Батькам нареченої організація весільного торжества на 300 гостей обійшлася в 35.000 доларів.

Він всіх поставив до відома про те, що сталося.

Але найкращим виявилося те, що він виставив на ганьбу наречену і свідка, показавши їх «справжнє обличчя» в присутності всіх їх друзів і сім’ї в повному складі (батьки, сестри, брати, тітки, дядьки, племінники і т.д.).

Джерело.

You cannot copy content of this page