fbpx
Гороскоп

Нарешті довгоочікувана біла смуга прийде. Гороскоп на 10 січня для всіх, точний і детальний. Діва-це день непорозумінь, розчарувань. У Водоліїв фінанси прийдуть легко

Овен

Сприятливий день для ділового спілкування, проведення переговорів. Ваші ідеї одержують підтримку, пропозиції приймаються майже без обговорень. Під час укладання угод ви можете диктувати свої умови. Фізична робота виснажлива, а в другій половині дня зробіть відпочинок.

Телець

Ви повинні довіряти своїй інтуїції – і в роботі, і в особистому житті вона стає незамінним порадником. Плани на майбутнє будуйте з обережністю, по можливості уникаючи цілей, досягнення яких вимагатиме серйозних зусиль. У питаннях, які для вас є другорядними, краще задовольнятися малим.

Близнюки

У спілкуванні із людьми довіряйте своїй інтуїції. Ваш внутрішній голос може підказати, що очікувати від конкретної людини. Не дуже добре піде процес навчання: через неуважність є можливість упустити щось важливе. Добре займатися творчістю чи фізичними вправами.

Рак

Перша половина дня складається вдало. Завдяки вчасно прийнятим рішенням та докладеним зусиллям вдасться досягти великих успіхів у професійній сфері. Є шанс узяти гору і зміцнити свої позиції. Можна приймати важливі рішення щодо кар’єри, фінансів, особистого життя.

Лев

Вам буде досить складно реалізувати те, що було заплановано на цей день: надто багато перешкод виникає несподівано, до того ж, ваші союзники поводяться не найкращим чином. Багатьом Левам доведеться виконувати чужу роботу або виправляти помилки, допущені іншими людьми.

Діва

Це день дрібних, але прикрих непорозумінь, розчарувань, що завадять рухатися вперед. Важко ладнати з оточуючими – вас бентежить самовпевненість інших людей, тоді як власну ви вважаєте за краще не помічати. Небажано будувати довгострокові бізнес-плани, у них, напевно, вкрадуться помилки.

Терези

У цей день ви зможете вирішити багато своїх питань, якщо поглянете на них з правильної точки зору. Активна участь у ділових переговорах дозволяє не тільки завоювати повагу та довіру ділових партнерів, а й досягти надзвичайно сприятливих умов співпраці. День підходить для контактів з іноземцями та ділових поїздок.

Скорпіон

Ви прагнете незалежності і часто порушуєте загальноприйняті правила просто заради того, щоб у черговий раз підкреслити свою яскраву індивідуальність та унікальність. Не завжди легко досягти порозуміння з оточуючими, але якщо вам сьогодні все ж таки вдасться знайти союзника, можна не сумніватися в тому, що він підтримуватиме вас у будь-яких обставинах.

Стрілець

Не зупиняйтеся на досягнутому – у цей день можна досягти дуже багато чого, якщо не сходити з обраного шляху та не відступати, якщо на шляху виникають перешкоди. Від впливових людей та досвідчених колег ви отримуєте гарні поради; поспішайте наслідувати їх, поки вони не втратили своєї актуальності. Можливі грошові надходження.

Козеріг

Багато про що можна домовитися, багато проблем можна вирішити – а все завдяки вашій чарівності, яку ви не соромитеся пустити в хід. Навіть недавні недоброзичливці не зможуть залишитись байдужими до ваших чарів. Приємно, що особливо старатися не доводиться – ви просто поводитеся так, як вважаєте за потрібне, а оточуючим це чомусь дуже подобається.

Водолій

Можливі значні фінансові надходження, цінні подарунки, вигідні угоди. Ділове чуття вас не підводить – якщо ви вирішите вкласти гроші в якийсь проект, то обов’язково отримаєте прибуток. Водоліїв-підприємців мають шанс знайти нових інвесторів, розширити сферу діяльності.

Риби

Ви схильні переоцінювати власні сили та можливості – це стає причиною безглуздих ситуацій, які виглядають смішними. Не здавайтеся: перед вами відкривається безліч можливостей, потрібно лише помітити це і вчасно зорієнтуватися у ситуації.

You cannot copy content of this page