Нарешті, я можу зізнатися: Я одружений, але вже давно зустрічаюся з деким ще. Ви можете думати що завгодно, але вона зводить мене з розуму!

Красива, розумна, сильна і в той же час вона така щира і прониклива в своїй вірі в Бога. Коли я дивлюся на неї і бачу, як вона посміхається, я розумію: «Мій день вдався!». На неї неможливо сердитися навіть п’ять хвилин. Принаймні, я не пам’ятаю за собою такого.

Я просто хапаю її в оберемок і ми зриваємося куди-небудь повечеряти або тікаємо в кіно. Іноді вона робить мені сюрпризи, готує для мене щось особливе. Щоразу я просто у нестямі від щастя, що зустрів таку жінку, адже вона моє життя, незважаючи на те що я одружений. Джерело

І я хочу вам порадити зробити те ж саме. Просто спробуйте пожити як я і ви помітите, що ваше життя стане краще, ви будете щасливі!

Емоції настільки переповнюють мене, що, здається, я забув представити вам свою даму. Ну так, звичайно, це моя дружина. Стоп! А про що ви думали весь цей час?!

Так, я продовжую зустрічатися зі своєю власною дружиною, навіть не дивлячись на те, що ми одружені. І я абсолютно впевнений, що нам не потрібно припиняти це робити тільки тому, що одного разу ми обмінялися обручками. Повірте, я багато разів бачив в житті подружні стосунки, які перестали розвиватися. Вони завмерли на місці, тому що люди перестали домагатися один одного.

Читайте також: Дружина мовчки запихає сорочку в пральну машину. Від сорочки виразно чути аромат «1881». На комірці слід рожевої помади, потертий. Вона втомлено опускається на стілець заздрячи тій, якій він дарував сьогодні любов і ніжність. А на іншому кінці міста плаче інша жінка

Але якщо ви хочете зберегти свої відносини на довгі роки, то почніть знову зустрічатися зі своєю половинкою. Прокидаючись щоранку, думайте про те, що це одне з ваших перших побачень, і згадуйте, як це було багато років тому. Хіба щось змінилося у вас з того часу? Ні. Ви все ті ж прекрасні метелики, які полетіли назустріч один одному. Просто не переривайте свій політ.

Я зрозумів головне – не можна зупинятися. І я з усією впевненістю кажу вам зараз: «Почніть зустрічатися зі своїми дружинами! І не зупиняйтеся, поки ви разом.»