Нарешті я знайшов ту саму «єдину», про яку мріяв останнім часом. Її звали Настя. Вона була молодша за мене на 25 років

Ми з моєю дружиною прожили разом багато років. Вона добра, красива і чесна жінка. Щонеділі ходить до церкви на службу, ніколи її не пропускає, – ділиться історією ladymega.

Вона народила мені 3 дітей. Завдяки її старанням і хорошому вихованню дітлахи виросли і стали успішними і щирими людьми.

В один прекрасний день Оля запропонувала мені вкласти всі свої заощадження в сімейний бізнес. Сказала, що вірить, що у нас все вийде. Я теж повірив у це. Ризикнули – вийшло! За короткий час наш бізнес став процвітати, і скоро я став одним з тих бізнесменів, яких постійно запрошують на якісь заходи. Джерело

Я часто почав відвідувати вечірки і якісь зустрічі. Став помічати, що майже всіх інших підприємців і шанованих людей супроводжують молоді красуні. Моя дружина зі мною не ходила в такі місця. Вона вважала за краще весь свій вільний час дарувати службі в церкві. Я не заперечував.

Все більше і більше я почав віддалятися від Олі. В той будинок, який вона перетворила на справжній тепле сімейне вогнище, все менше хотілося повертатися. Я почав задивлятися на молодих дівчат, які годилися б мені в доньки.

Нарешті я знайшов ту саму «єдину», про яку мріяв останнім часом. Її звали Настя. Вона була молодша за мене на 25 років. Струнка брюнетка з гарними рисами обличчя. Вона звела мене з розуму. Між нами спалахнула приcтрасть, і я, абсолютно не усвідомлюючи, що буде далі, почав з нею зустрічатися. Але у неї було правило: вона не хотіла бути коханкою. Відповідно, Настя поставила мені ультиматум: або дружина, або вона.

Я тоді навіть не розумів, що це початок кінця …

Оля ніколи не докоряла мені. Вона завжди намагалася увійти в моє становище, підтримувала мене у всьому. Але мене це вже дратувало. Я раптово став помічати, яка вона товста і недоглянута, які у неї є недоліки. Почав її ображати і принижувати, щоб завершити відносини. Мені шалено хотілося бути з тією юною красунею, яка дарувала мені незабутні відчуття.

Оля все терпіла, нічого не говорила, ні в чому мене не звинувачувала. Вона несла наш шлюб, як власний хрест, і ніколи ні на що не скаржилася.

Зрештою, я зібрав сімейну нараду і розповів усім, яка Оля «насправді». Перед очима моїх дітей і родичів я звинуватив її у всіх гріхах. Вона мовчки слухала, а потім, коли я закінчив мою «грандіозну» промову, сказала:

– Я добре знаю, навіщо ти так зі мною … Причина в ній, так? У цій молодій дівчині Насті!

Мої родичі не хотіли вірити в це. Пам’ятаю, моя сестра навіть підійшла і дала їй ляпаса за такі слова, а я стояв і мовчав. Навіть не заступився за неї …

Оля пішла з дому. Нічого з собою не взяла. Її прихистила подруга з церкви. Так, мені було погано в душі, але всі мої думки були зайняті однією лише Настею.

Відтоді пройшло 3 роки. До Насті я не відчуваю нічого. Весь цей час я жив в пeклі. Єдиним щасливим моментом в нашому сімейному житті був медовий місяць, коли я хвалився перед усіма друзями юною і красивою дружиною.

Настя мені зраджує, і я знаю про це. Ми з нею навіть не розмовляємо. Від мене їй потрібні тільки гроші. Все інше не важливо. Їй більше не цікаво зі мною спілкуватися. У неї є молоді коханці, які з нею сnлять …

Читайте також: “Ти не ідеальна дружина і ніколи нею не будеш. Тому нам потрібно розлучитися. Я вартий кращої.” А креще отримала вона

Вона не готує, не пере, не прибирає, не займається будинком. За дитиною в основному доглядає няня. Моє життя втратило сенс.

Я мрію повернути Олю. З нею все добре, вона чудово виглядає, займається улюбленою справою.

Я часто їй надсилаю подарунки, але вона їх не приймає. Одного разу сказала, що давно пробачила мене, але більше не хоче мати зі мною будь-яку справу.

– Для мене наша історія з тобою закінчилася, – сказала вона.

Тепер я заздрю ​​тим парам, які змогли пережити цю кризу у відносинах, і залишилися разом. Я не зміг