fbpx

Наш сусід через стінку, Василь, чоловік холостий. До нього часто приходять жінки. З ними Вася віддається утіхам. Іноді занадто активно і емоційно. Я намагаюсь в цей час відволікти сина, але одного разу прогавила початок “концерту”

У мене син, Рома. Йому 7 років. А наш сусід через стінку, Василь, чоловік холостий. Він живе разом з собакою породи такса. До нього часто приходять жінки. З ними Вася віддається утіхам. Іноді занадто активно і емоційно. Вечорами через стінку до нас часто доносяться відповідні жіночі крики, а також чоловіче «гарчання».

Щоб не травмувати психіку Ромі, я, коли починається «сусідський концерт», намагаюся включити або пилосос, або міксер, або кавомолку. Або йду в магазин і беру з собою Рому, якщо не сильно пізно. В результаті син відволікається і нічого не чує.

Але якось я «прогавила» початок «концерту». Була зайнята у ванній кімнаті. І Ромка все-таки почув характерні гучні звуки. Він подумав, що це верещить такса, з якою Василь просто грає.

Читайте також: У 8 класі я познайомилася з хлопцем, старшим за мене на 8 років. Мені було страшно починати такі стосунки, але я розуміла, що сама з цього бруду і злиднів не виберуся. Мені потрібен був помічник

Ромі, мабуть, набридло слухати крики, він тихенько відкрив вхідні двері, вийшов на сходову клітку, постукав до сусіда. Відкрив захеканий Василь, на плече якого сперлася дівчина. Рома каже сусідові:

– Дядя Вася, ви будь ласка, утихомирте свою суч @у, а то я заснути не можу! Вася сміхом залився, а дівчина – почервоніла, немов перезрілий помідор. Більше сусід такі гучні «концерти» не влаштовував.

You cannot copy content of this page