Настануть важкі часи: 4 знаки Зодіаку буде нелегко на початку березня

Леви

Як би не було сумно і погано, але у цього гордого і прекрасного зоряного царя звірів настають випробування в особистому житті та сімейних стосунках.

Коханий може несподівано влаштувати некрасивий скандал, влаштувати «підставу» або скинути всі свої фінансові проблеми. До того ж Леви можуть почути, що це вони ще й винні у цій ситуації.

Тому Лева має складне і не найприємніше рішення в березні: пробачити свого партнера або розлучитися.

Із родичами теж не все гладко. На початку березня виникатимуть невеликі сварки та конфлікти з різних тем. Астрологи радять, Левам не палиться, а видихнути і наново, спокійно розглянути причину конфлікту.

Спокій і зрілість суджень допоможе Левам уникнути зайвих закидів і налагодити стосунки з усіма родичами. Їхня моральна та фінансова підтримка дуже знадобиться народженим під цим знаком на початку березня.

Скорпіони

Майстерні маніпулятори та досвідчені інтригани на початку березня на власній шкурі зможуть випробувати всі «принади» чужих інтриг. Тому Скорпіонам варто притримати своє мистецтво плести мережива інтриг і пліток, а зосередитися на вирішенні конфліктів.

Тиск авторитетом у цьому випадку не допоможе, найкраще шукатиме компроміси. Але при доборі компромісів Скорпіонам слід стежити, щоб їхні інтереси також враховувалися.

Зірки попереджають, що на початку березня може виникнути ситуація, коли доведеться робити вибір між власними інтересами та інтересами близької людини.

При прийнятті рішення годі йти щодо емоцій. Ретельно все зважте. Допущені помилки у цьому питанні виправити буде дуже складно.

Козероги

Початок березня ознаменується проблемами зі здоров’ям. Можливе загострення хронічних захворювань чи сезонна застуда. У будь-якому випадку запускати хворобу не варто – у майбутньому нехтування здоров’ям можна сильно позначитися на всьому житті.

Також Козерогам варто перевірити своє коло оточення та нових знайомих. Можливо, серед них затесався дрібний шахрай або авантюрист, який може втрутити Козерогів у не дуже приємну історію.

Діви

Весна почнеться із хвороб. Всьому виною раніше набраний високий робочий ритм. У його поспіху Діви не встигали стежити за своїм тендітним здоров’ям.
Але зірки попереджають про ще одне випробування.

На початку березня Дівам має багато працювати, і через це почнуться неприємності в сім’ї (якщо Діви пов’язані сімейними узами) або з партнером. Тому варто знайти баланс між роботою та особистим життям.

Зрештою можна сказати, що початок березня буде складним. Але не варто засмучуватися і опускати руки. Після низки випробувань завжди приходить «біла» смуга.